Menu
zdroj: Google maps

K pivku


Najužitočnejšie hodnotenie:

4/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Nie moc chutne jedlo. Machoburger bez chuti a aj ostatne jedlo. Slepaci vyvar fain."

Nájdete v:

Tryskáč pub & restaurant
Padlých hrdinov 71, Podunajské Biskupice (Bratislava) - Zobraziť na mape


Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

4/10 celkové hodnotenie

"Nie moc chutne jedlo. Machoburger bez chuti a aj ostatne jedlo. Slepaci vyvar fain."

10/10 celkové hodnotenie

"Reštaurácia s chutným jedlom a príjemným posedením."

10/10 celkové hodnotenie

"Skvelá kuchyňa, vyskúšajte „sviečkovú“ alebo len chipsy na občerstvenie k pivu.…"

8/10 celkové hodnotenie

"Útulné miesto s trochou dedinskej atmosféry. Veľké porcie jedla a úžasná pečená kačica alebo hamburgery.…"

10/10 celkové hodnotenie

"Svadba bola na 1*, od jednania manažérky až po obsluhujúci personál, všetci hostia chválili jedlo. 👍 Radi sa sem vrátime pri inej príležitosti alebo len tak na pivčo. Z&M"

10/10 celkové hodnotenie

"Najlepšia reštaurácia široko ďaleko v okolí. Pekné a útulné priestory, milý personál, výborná tanková Plzeň a podľa môjho názoru najlepší burger v Bratislave!"

10/10 celkové hodnotenie

"Moje obľúbené miesto..."

Po dlhom čase kde sa rad idem najesť dobre menučka aj cena.A top pivo Pilsner urquell kvalita.Ideál aj pre cyklistov je tam terasa da sa sedieť pri bicykli alebo vidieť naň.

10/10 celkové hodnotenie

"Vrelo odporúčam každému,..."

Kto má rád kvalitu. Úžasné jedlo, úžasná obsluha! Uslužna, milá, pohotová. Prostredie veľmi čisté pôsobí naozaj veľmi pekne a vkusne. Teším sa z návštevy a určite nebola posledná 🍀

8/10 celkové hodnotenie

"Výborné pivo. Prostredie..."

Pekné, aj priestory vnútri vyzerali fajn. Je tu aj malé Ihrisko pre deti. Na to že bol podnik (v nedeľu poobede) pomerne prázdny, na obsluhu bolo treba niekedy dlhšie čakať. A stôl nebol tiež zrovna čistý. Veľké pivo 2,10.

8/10 celkové hodnotenie

"Treba prísť ..."

Skôr, lebo hosťom dávajú najavo už 15 minut pred záverečnou že je čas ísť domov😀. Nerobia si hlavu nad mierami domácich limonád. Donesú 3 dcl a blokujú 5 dcl. Ešteže majú Pilsner.

8/10 celkové hodnotenie

"Veľmi príjemné posedenie..."

S rodinkou. Decka sa tam dokážu veľmi pekne vyhrať vonku. Veľké plus pre rodinky je to ze to je v podstate oplotene takze decka sa môžu blaznit a rodicia ich vklude môžu sledovať bez stresu ze vybehnúť na ulicu. Jedine čo by som vytkla je miestami obsluha. Samozrejme česť výnimkám, ale pri určitej smene ma človek pocit ze ich otravuje a radšej by si to všetko pripravil sám 😅

8/10 celkové hodnotenie

"Jedlá sú domácke,..."

Personál úslužný, dá sa vybrať aj z obedového menučka. Bohužiaĺ musím upraviť predchádzajúcu recenziu. Posledná návšteva 15.2.2023 bola katastrofa. Prišiel som po 12,30 na menučko. Čašníčka mi oznámila, že rezeň už majú iba s hranolkami (mal byť so zemiakovou kašou). S uvedeným som súhlasil a po chvíli mi dorazila polievka. Po dojedení som čakal na rezeň, ale nedočkal som sa...Medzičasom pri iných stoloch sa vymenili hostia a tým už začali prichádzať hlavné jedlá, kým ja som stále čakal. Napokon som to už nevydržal, že zaplatím aspoň tú polievku a musím ísť ďalej. Čašníčka ako ma videla vstávať, zmizla do kuchyne a nechala ma nervózne postávať. Keď sa obkavila niesla výtúžené rezne, ale nie pre mňa, ale pre pánov, čo prišli po mne. Musel som sa dožadovať zaplatenia, a najprv mi chcela aj blokovať. Medzitým som namietal, že prečo nešla po poradí, ale na to reagovala, že až teraz urobili čerstvé rezne. Napokon povedala, že polievka bola na účet podniku, čo bola pre mňa veĺmi slabá útecha, keby sa ospravedlnila a povedala, že rezeň mi už niesla, asi by som toto ani nepísal..

8/10 celkové hodnotenie

"Boli sme v..."

Tryskac pube prvy krat a urcite radi prideme opat. Casnik ustretovy slusny. Jedlo aj pivo vyborne. Pre decka male ihrisko.

10/10 celkové hodnotenie

"Široko ďaleko v..."

Okolí Tryskáča nenájdete lepšie jedlo. Ja len tak poskromne že paradajková polievka a vyprážaný syr. Proste tak jednoducho a musím pozdtaviť do kuchyne! Večera bola vynikajúca, obsluha za kuchármi vôbec nezaostávala! Nakolko som strávil bláznivý deň, jedlo som si trochu vybkáznil😂 Ďakujem a teším sa na najbližšiu návštevu.

10/10 celkové hodnotenie

"Boli sme veľmi..."

Spokojní s obsluhou, ponukou jedál i nápojov. Nenápadné, napriek tomu dosť velké miesto. Parkovanie hneď vedľa. Sociálky ok.

8/10 celkové hodnotenie

"Jedlo chutné ale..."

Mohli mať vedci výber. Obsluha trochu nestíhala .

8/10 celkové hodnotenie

"V recenzii budem..."

Hodnotiť len pivká. Plzeň 12°: ,,Bratislavská klasika" 😂 Pena spadla veľmi rýchlo a saponátová, chuť OK, teplota tiež OK. Nečakal som zázraky, ale keď som tu mal špendlík ako bod záujmu, tak som to tu došiel pozrieť a dúfal som že to prekoná moje očakávanie, ale nestalo sa tak. Master 18°: Ten Birell pohár zabili 😂. Celkovo mňe chutí tmavé pivko, ale zas saponátová pena, chuťovo to bolo chutné pivko. Celkovo hodnotím tento podnik ako v pohode, posedenie na pivku, keď je teplo aj na letnej teraske.

8/10 celkové hodnotenie

"O 12:30 už..."

Nemali jedno z dvoch jedál denného menu.

10/10 celkové hodnotenie

"Ďakujeme. Dnes..."

Ten perkelt čo som mal ja bolo nenormálne dobré. Cena výborná jedlo výborné. Doručenie veľmi príjemné. Ďakujú chalani s Frada.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10