Menu
Úplný TOP18 hodnotení 9.9

Panna cotta z kokosového mlieka

od Kogo - caffé ristorante

11.50
Staré Mesto (Bratislava)Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Nezabudnuteľné chute. Dokonalý gastronomický zážitok. Skvostné servírovanie. Jedinečný gastrozážitok. Nezabudnuteľná ochutnávka."

Nájdete v:

Kogo - caffé ristorante
Hviezdoslavovo námestie 245/21, Staré Mesto (Bratislava) - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Nezabudnuteľné chute. Dokonalý gastronomický zážitok. Skvostné servírovanie. Jedinečný gastrozážitok. Nezabudnuteľná ochutnávka."

10/10 celkové hodnotenie

"Musel som review..."

Upravit z 3* na 5*, po 2 rokoch som sa do tejto restauracie vratil a naozaj sa polepsili. Jedla naozaj bolo chutne, obsluha peijemna.

8/10 celkové hodnotenie

"Dobre aj dnes...."

Talianska reštaurácia v Bratislave . Mnohí by sa mohli od týchto učiť. Veľmi chutné. Ďakujeme.

10/10 celkové hodnotenie

"Prijemne miesto s..."

Pekným výhľadom z terasy na hrad.

8/10 celkové hodnotenie

"Veľmi dobré jedlo,..."

Boli sme spokojní.

10/10 celkové hodnotenie

"Najlepšia reštaurácia v..."

Bratislave. Vynikajúca obsluha á veľmi príjemný personál. Vrelo odporúčam.

10/10 celkové hodnotenie

"Ide o veľmi..."

Príjemný podnik v centre mesta. Kuchyňa je talianska, nájdete predovšetkým ryby či iné plody mora, ale aj vynikajúce polievky či dezerty. Skvelý zážitok a výborné jedlo. Treba sa však pripraviť na vyššie ceny, a to aj na centrum Bratislavy.

10/10 celkové hodnotenie

"Skvelý podnik, jedlo..."

Drink obsluha atmosféra na jedničku 👍

6/10 celkové hodnotenie

"Všetko super, ale..."

Aby čašník ukazoval že mu treba nechať tringelty, tak akože prepačte...

6/10 celkové hodnotenie

"Podnik sme navštívili..."

V trojici, počas večera v pracovnom týždni, k stolu sme mali rezerváciu, ktorú pre tento podnik odporúčam urobiť. Až na fakt, že pri rezervácii nás z nezmyselných dôvodov "lebo tak mi to len ide v rezervačnom systéme" posunuli o polhodinu a na mieste nás aj tak usádzali podľa rukou napísaného papiera, čiže hodne úsmevné. :-) Jedálny lístok je pomerne bohatý a aj pre bohatých. Skladá sa približne z 30 hlavných jedál, typovo stredomorskej / talianskej kuchyne, okrem toho mali aj denné špeciality. Obsluha bola štandardná, povedal by som že na cenový štandard asi aj podpriemerná (ak porovnám s vedľajšími podnikmi Iasai, Korzo atď.). Neohúrila ani neurazila, všetko bolo v súlade s pravidlami, slušne poradili pri hľadaní bezlepkovej alternatívy. Vínko v podniku nalieva a o vínny lístok sa stará samostatný somelier, od ktorého by som očakával viac než položenie vínnej karty pred hosťa a následne naliatie vína. Zrejme išlo o odborníka, neviem prečo ptm váhal s odporúčaniami. Vínna karta je veľmi bohatá, odhadol by som ju na asi 50-80 vín z toho asi 10 aj na pohár. Cenovo väčšinou 50+ € za fľašu (čo je pri slovenských vínach s cenovkou 15€ u výrobcu trochu dosť). Vyskúšali sme 3 polievky, ktoré boli chuťovo vyvážené, chutné aj pomerne veľké porcie. Ako hlavné jedlá sme si vybrali teľacie mäso, steak a cestoviny plnené špenátom. Bolo to výborne pripravené, teľacie mäso jemnučké, steak dokonalý, cestoviny trošku menšia porcia za to výborné. Skúsili sme aj 3 rôzne dezerty a nejaké vínko na pohár (4dcl). Výsledná suma 240€. Aj keď ide o podnik s pomerne vysokým štandardom, akých je na Hviezdoslavovom námestí viac, za uvedenú cenu, dostanete všade okolo 2-3-násobok jedál. A zrejme aj lepšiu obsluhu či atmosféru podniku. Podnik na mňa bohužiaľ pôsobil dojmom "pre zazobancov". Mladého človeka neoslní. Cena/výkon jednoznačne neúmerná.

10/10 celkové hodnotenie

"Naozaj kvalitne suroviny..."

A vynikajuco pripravene morske plody. Vrelo odporucam kazdemu. Privitanie a obsluha bola velmi prijemna, tam naozaj nie je co vytknut, robia svoju pracu zodpovedne a na urovni. Tak isto aj somelier. Dezertne menu tiez siroky vyber a vinna karta ponuka siroke spektrum vin, je si z coho vybrat. Urcite sa sem vratim. Kiez by bolo takychto kvalitnych restauracii v meste viac:)

6/10 celkové hodnotenie

"Kvalita jedla žiaľ..."

V poslednej dobe vysoko nestíha za cenou. Je to škoda, snáď sa to do budúcna zmení.

8/10 celkové hodnotenie

"Vzhľadom na to,..."

že sme mali rezerváciu pre 10 osôb včas, sme boli nemilo prekvapení, že nás usadili do časti hneď vedľa kuchyne a keďže vstup do reštaurácie bol otvorený, bolo nám mimoriadne chladno, nestačili nám ani deky a poniektorí z nás sedeli v bunde! Z kuchyne k nám doliehal hluk. Takto sme si naše oredvianočne posedenie nepredstavovali. Toto považujem za neúctivé k hosťom, ktorí majú rezerváciu a za zlyhanie manažérky! Je to aj neadekvátne k cenám, aké tu sú. Jedlá boli veľmi chutné a obsluha príjemná a ochotná. Žiaľ, po odchode nám ostala trpká spomienka.

10/10 celkové hodnotenie

"Vynikajúca reštaurácia ...."

Výborná obsluha veľmi mila a príjemná , jedlo je perfektné za nás najlepšia reštaurácia v Bratislave.

10/10 celkové hodnotenie

"Vyborne jedlo, famozna..."

Obsluha, prijemne prostredie. Urcite stoji za navstevu.

10/10 celkové hodnotenie

"za mna vzdy..."

TOP! Jedna z mala restauracii, co si v Bratislave drzi kvalitu pocas dlhych rokov!

8/10 celkové hodnotenie

"Boli sme tu..."

Jesť viac krát, vždy sme boli maximálne spokojní. Ale minimálne na nejaký čas bola toto naša posledná návšteva v tomto podniku. Fúkalo, takže na vonkajších sedeniach bolo napadané zo stromov, to nevadilo samozrejme. Čašníka ale nenapadlo, keď nás uvádzal ku stolu, aby to zmietol a vyprášil sedáky. Obrus mal viditeľné fľaky po predchádzajúcich návštevníkoch. Jedlo bolo fajn, ale výška účtu bola vážne neprimeraná.

10/10 celkové hodnotenie

"Úžasná atmosféra, skvelé..."

Jedlo a výborná obsluha. Humenský zážitok, domáce cestoviny, marocká chobotnica. Odporúčam

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10