Menu
Super12 hodnotení 7.5

Zákusok

od Delikana

Podunajské Biskupice (Bratislava)
zdroj: Google maps

Ku kávičke


Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred 2 rokmi

"Prijemna obsluha. Vyborne zakusky."

Nájdete v:

Delikana
Ulica Svornosti 58/A, Podunajské Biskupice (Bratislava) - Zobraziť na mape


Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Prijemna obsluha. Vyborne zakusky."

10/10 celkové hodnotenie

"Chutna kava a vyborne zmrzlinove pohare 🙂"

0/10 celkové hodnotenie

"Potrebovali sme čerstvú tortu k narodeninám pre syna. Aké bolo naše prekvapenie, keď sme chceli do torty zapychnúť sviečky a zistili sme, že torta je úplne zmrznutá na kosť . Torta bola vybraná z mrazáku asi 5 minút pred tým, ako sme ju…"

8/10 celkové hodnotenie

"Kaviareň pekné, ale trochu vyprázdniť aj v sobotu 😟 (Pôvodné)…"

6/10 celkové hodnotenie

"Kava aj zakusky chutne. Trochu premotivovaní personal, pri vyberaní nad nami stala čašnička s notesom a perom, aj po taktnom naznačení, že sme nerozhodní a radi by sme si v klude pozreli celu ponuku ostala pri nás klopkajúc perom o ten…"

10/10 celkové hodnotenie

"Dobrá zmrzlina, zákusky, prostredie"

6/10 celkové hodnotenie

"Známa cukráreň pri..."

Frekventovanej ceste a nákupnom centre. To samotné k príjemnej atmosfére neprispieva. Akokoľvek obsluha je milá a snažia. Veľký výber zákuskov a torty. Samotná chuť zákusku, no mne nechutila. Vizuálne pekné ale chuť nie. Káva bola ok.

6/10 celkové hodnotenie

"Zmrzlinový pohár luxusný,..."

Ako po vizuálnej, tak aj chuťovej stránke. Len škoda, že zákazníkovi k sladkej bombe, či za cenu 3 eur alebo 25 eur odmietnu podať 1 dcl cistej vody pre dieťa, ktoré horko ťažko sladkú nádielku zapije mineralkou, resp. sladkým džusom. Na otázku, či by som mohla pre dcéru dostať pohár čistej vody, sa dostane odpoveď, že nie, lebo to prevádzkar zakázal. V tom čase sme tam traja nechali účet približne 20 eur. K objednávke sme mali aj čokoládový pohár s čerstvým ovocím, kde mali byť aj jahody (kvôli jahodám sme pohar aj vyberali). Jahody samozrejme nemali, o čom nás neinformovali a dodali hrozno. Na otázku, či tam nemali byť jahody, nám bolo povedané, že ich nemajú ale zato pridali viac hrozna (jedno objednáš, dostaneš druhé). PS: Myslím, že karafa vody, resp. 1 dlc, by nemal byť problém. Nemienim si tú vodu po pohári liať do bandasky a za rohom predávať.

6/10 celkové hodnotenie

"Kava aj zakusky..."

Chutne. Trochu premotivovaní personal, pri vyberaní nad nami stala čašnička s notesom a perom, aj po taktnom naznačení, že sme nerozhodní a radi by sme si v klude pozreli celu ponuku ostala pri nás klopkajúc perom o ten notes. Po našej otazke aku kavu podavate slečna za pokladňou prekrutila oči a zasmiala sa že našu. Po celý čas sa hlasne bavili cez celu predajňu. Na učet nekonečné čakanie.

10/10 celkové hodnotenie

"Čerstvé výborne koláčiky..."

😀 vždy si pochutime aj na kávičke.. Obsluha milá a ochotná

6/10 celkové hodnotenie

"Káva super, zákusky..."

Tiež. No čo ma zamrzelo: Vypýtali sme si obyčajný pohár vody naviac. A to nám nechceli dať. Však je to len voda a tržbu sme im spravili. HMM škoda

10/10 celkové hodnotenie

"Pekná cukráreň a..."

Kaviareň 👍 Káva je výborná a obsluha príjemná 👍

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10