Menu
Ku kávičke
Obsahuje:


Najužitočnejšie hodnotenie:

9/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Dobré, chutné a kvaltiné. 😋"

Nájdete v:

Elizabeth cukráreň & kaviareň
Kúpeľný ostrov 3608, Piešťany - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

9/10 celkové hodnotenie

"Dobré, chutné a kvaltiné. 😋"

6/10 celkové hodnotenie

"Tak som sa..."

Tešil že si konečne posedím v dnešný slnečný deň na terase mojej obľúbenej kaviarne ale bohužiaľ. Mali nastreté len tri stoly pri vchode a čašníčka nás zrušila tým že obsuhujú len pri nastretých stoloch. Ktovie či o tom vie majiteľ, že takto prichádza o tržby. Posedeli sme si inde, a objavili krajší podnik tak ďakujeme. Najlepšia káva v PN, výborné zakusky, krásne prostredie, milá obsluha...

10/10 celkové hodnotenie

"Opakovane sa vraciame..."

Na toto krásne miesto. Vždy, keď navštívime Piešťany, zakotvíme aj tu. Opäť sme dostali služby na úrovni a ak sme aj dlhšie čakali, obsluha sa krásne ospravedlnila a bolo po probléme. Naozaj klobúk dole. Veľmi vám fandíme.

10/10 celkové hodnotenie

"Retro, alebo skôr..."

Historická budova kaviarne a cukrárne. Príjemné posedenie vonku aj vo vnútri. Ponuka kávy aj zákuskov, príjemný personál. Priateľské prostredie pre deti. Vrelo odporúčam.

10/10 celkové hodnotenie

"Je na dobrom..."

Mieste v lete aj s terasou, interiér je pekný s pohodlným sedením,dobrý výber nápojov aj zákuskov a príjemná obsluha,výhľad do parku.

10/10 celkové hodnotenie

"Pekná cukráreň a..."

Kaviareň v peknom prostredí v nádhernom kúpeľnom meste Piešťany. Široká ponuka zákuskov. Limonády chutné. WC čisté. :)

10/10 celkové hodnotenie

"Krásna kaviareň... Super..."

Obsluha výborná káva dokonca ponúkajú aj bezlaktozove mliečko ku káva co je super a bezlepkové koláčiky sme s dcérou veľmi ocenili... Mňam boli výborné... Manžel si pochutnať na domácom radler určite prídeme zas

10/10 celkové hodnotenie

"Krasna cukraren s..."

Vybornymi kolacikmi. Isli sme sem podla predoslych recenzii a neolutovali sme aj napriek trosku vyssej cene za kolaciky. 👌👌

8/10 celkové hodnotenie

"Veľmi dobrý výber,..."

Veľmi chutné nápoje, dobré ceny, ale trošku pomalšia obsluha. Veľmi pekné prostredie a super lokalita.

8/10 celkové hodnotenie

"Príjemná cukráreň vo..."

Vnútri zariadená v romantickom štýle a vonku poskytujúca priestrannú krytú terasu. Obsluha bola milá a komunikatívna. Ponuka zákuskov je široká, bolo z nich cítiť poctivú výrobu. Plusom je ponuka “živých čajov”. Platiť sa dá aj kartou. Celkový dojem z viditeľnej rekonštrukcie a celkovej atmosféry kazia toalety, kde je pánska a dámska časť z nepochopiteľných dôvodov oddelená priečkou nesiahajúcou až po plafón a teda absentuje intímne súkromie.

10/10 celkové hodnotenie

"Pohodová atmosféra v..."

Prostredí lesoparku. Oceňujem milý a šikovný personál. Ešte viac oceňujem chutné domáce zákusky D o p o r u č u j e m👌

10/10 celkové hodnotenie

"Nádherná kaviareň zariadená..."

V historickom štýle. Výborný výber zákuskov od klasických, cez makrónky až po raw. Výborná káva, rýchla priateľská obsluha a hlavne príjemné prostredie. Vrelo odporúčam každému navštíviť túto kaviareň.

10/10 celkové hodnotenie

"Cukráreň na kúpeľnom..."

Ostrove v Piešťanoch. Budova krásna, historická, slušne zrekonštruovaná. Na stenách staré fotografie dotvárajúce super atmosféru. Koláčiky sú skvelé. Na mieste pečené, veľmi, veľmi chutné. Len odporúčam.

10/10 celkové hodnotenie

"Velmi pekna cukrarnicka,..."

V peknom prostredi, velmi sa to tam hodi.. Mila obsluha, skvele kolaciky aj kava co dodat :)

10/10 celkové hodnotenie

"Krásna kaviareň v..."

Romantickom štýle…prišli sme v podvečerných hodinách a vychutnali sme si krásny západ slnka priamo z terasy. Milá a pozorná obsluha, dezerty fakt excelentné. Mali sme hruškovú a mrkvovú tortu s pomarančom…. kiež by sa aj naše Bardejovské Kupele mohli hrdiť takou štýlovou kaviarňou 🙏✨

10/10 celkové hodnotenie

"Naozaj štýlová kaviareňo-cukráreň..."

Na kúpeľnom ostrove kúsok od kolonádového mosta. Vysvietená terasa večer priláka nejedno romantické srdce a je naozaj veľkým lákadlom. Interiér bol taktiež veľmi pekný a útulný. Káva bolo chutná, takže ak sa vyberiete na večerné posedenie práve tu, určite urobíte dobre.

10/10 celkové hodnotenie

"Jedinečná, úžasná, romantická..."

Kaviareň&cukráreň Elizabeth na kúpeľnom ostrove v Piešťanoch. Super atmosféra dýcha z každého kúta tejto cukrárne, veľa pôvodných prvkov, vo vnútri i na terase ešte z minulého storočia, veľmi dobre zachovalé. Nový pult v strede kaviarne s novými presklenými chladiacimi pultami so zákuskami a tortami. Milý ochotný personál, ochotný poradiť a odporučiť výrobky z ich ponuky. Cukráreňské výrobky, všetky z vlastnej výroby. Kávička a mrkvová torta chutili výborne. Plánujeme navštíviť častejšie. Odporúčam pre zaľúbených v rôznych vekových kategóriách. Ich ženské polovičky budú nadšené a bude to pre ne naozaj nezabudnuteľný zážitok. Výhodné polohou aj pre seniorov a rodiny s deťmi, neďaleko je leknové jazierko s rybičkami a pávie, vtáčie voliéry.

10/10 celkové hodnotenie

"Pekný priestor, dobrá..."

Káva, výborné koláčiky. Akurát cena koláčikov sa nám zdala prestrelena.

8/10 celkové hodnotenie

"Pekná, štýlová cukráreň..."

Alebo kaviareň. Veľmi pekný interiér, aspoň teda mne sa paci, radi tu so ženou chodievame. V kaviarni je aj časť pre deti, nejaké tie hračky a pod. Obsluha je milá, káva je dobrá. Nie vynikajúca, ale dobrá. Zákusky sú tiež dobré, ale už som mal aj lepšie, no v Piešťanoch sú tieto zatiaľ najlepšie. (Zatiaľ). Terasa sa mi tiež veľmi páči, má krásnu atmosféru. Ceny sú primerané.

10/10 celkové hodnotenie

"Jedna z najznámejších,..."

Najkrajších a najlepších cukrární v Piešťanoch. Atraktívne prostredia kúpeľného ostrova, kde je spravidla živo, vytvárajú pre podnik vhodné podmienky, aby mohol byť označovaný za reprezentatívny. A to Elizabeth skutočne je! Široký výber jedinečných zákuskov, sladkostí, dobrá káva, krásny interiér aj exteriér znásobujú čaro tohto miesta. Napokon ani tie ceny nie sú tak strašné...😀

10/10 celkové hodnotenie

"Perfektné koláčiky, milá..."

Obsluha a krásne vždy upravené prostredie. Dokonca koláčiky pre bezlepkových čo je pre mňa top ponuka.

10/10 celkové hodnotenie

"Skvelé miesto na..."

Posedenie a oddych. Každý rok keď sme v Piešťanoch si sem ideme posedieť na koláč a kávu či limonádu. Majú perfektné domáce limonády a radlery. Obrovský výber cheesecake-ov a toriet či makróniek. Veľmi milá a príjemná obsluha, kľudný priestor pre relax obklopený zeleňou s výhľadom na pávy v parku. Odporúčam.

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi príjemná atmosféra,..."

Pamätám si že sme sem chodili do reštaurácie keď som bola ešte dieťa :) bolo príjemné sa sem vrátiť, aj keď teraz je tu kaviareň. Kapučíno vynikajúce, takisto koláčiky. Milá obsluha, ceny tak akurát :)

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10