Menu
Ku kávičke
Obsahuje:


Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"🍰😮Určite odporúčam. Krása na tanieri."

Nájdete v:

Wagner
Bazová 16, Ružinov (Bratislava) - Zobraziť na mape


Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"🍰😮Určite odporúčam. Krása na tanieri."

10/10 celkové hodnotenie

"Dnes som túto..."

Kaviareň navštívil prvý krát a určite sa znova s radosťou vrátim. Obsluhovala nás milá slečna, ktorá nám výborne poradila s výberom koláčikov. S takouto ochotou a radosťou z práce som sa nestretol už dlho. Jediné čo ma zarazilo bola cena zmrzliny, ktorá za to vážne nestála. Možno by som upravil aj názov cheesecakeu, skôr mi pripomínal tortu. No v konečnom dôsledku kaviareň hodnotím veľmi dobre pretože každý podnik stojí a padá na kvalitných zamestnancoch.

6/10 celkové hodnotenie

"Pri objednávke sa..."

Ma pani pýta či chceme mlieko ku káve. Poviem NIE. AJ Tak ho potom donesie. Či bolo zaúčtované neviem. káva espresso tak silná ze som sa ju neodvážila vypiť. Podávaná bez vody. Ak je to novinka tak krok späť do minulosti. V tomto smere musím vysloviť veľke sklamanie.

10/10 celkové hodnotenie

"Táto cukráreň patrí..."

Medzi moje najobľúbenejšie nakoľko ponúka vždy čerstvé koláče, výbornú kávu a príjemnú obsluhu, čo sa mi potvrdilo aj minulý týždeň v stredu, kedy som po usadení na letnej terase dostal servis aký som nečakal bol som milo prekvapený. Za mňa veľké pozitíva len tak ďalej.

8/10 celkové hodnotenie

"Neurobíte chybu ak..."

Zájdete, primerané ceny za kvalitné zákusky. Obsluha blesková, ale, ja neviem, vždy taký meh pocit. Možno to máte lepšie...

10/10 celkové hodnotenie

"+ chutne zakusky,..."

Prijemna obsluha, pekne prostredie - ceny niektorych zakuskov

10/10 celkové hodnotenie

"Tak toto je..."

Jedna z NAJ👌 cukrárni.Neskutočný výber čerstvých zákuskov, ktoré si sami pečú.Nedá sa to opísať, treba prísť a osobne vyskúšať všetko. Dokonca už bolo 19h a obsluha bola veľmi milá a ochotná pomôcť nám pri výbere torty na oslavu narodenín 👌👌👌 Ďakujeme ❤️ Yvett & Ala

10/10 celkové hodnotenie

"Krásne a útulné..."

Miesto so širokým výberom nielen zákuskov, ale aj čajov a limonád. Páči sa mi ponuka bezlepkových, bezlaktózových a dia zákuskov. Personál je milý a vždy ochotný poradiť s výberom.

10/10 celkové hodnotenie

"Výborná cukráreň kvôli..."

Ktorej si prejdem aj väčší kúsok. Majú dobre koláčiky môžem odporučiť krémeše. Zmrzlina je rovnako tak dobrá. Káva priemerná. Čo sa mi nepáčilo je nadšenie v obsluhe, nemusia skákať od radosti ale úplne ináč by mi chutilo ak by sa usmiali pekne pozdravili.

8/10 celkové hodnotenie

"Skvelý podnik, ktorý..."

Má svojich štamgastov aj v Dunajskej Strede, ajv Bratislave. Otvorené vždy do 19.00, cez týždeň od 8.00, v sobotu od 10.00, v nedeľu od 11.00. Vždy čerstvé zákusky podľa osvedčených receptúr, vždy čerstvo upražená a dobre pomletá káva Arabica. Najnovšie aj chlieb a pečivo. Radosť bývať na poschodí nad nimi alebo v susedstve. Prísť sem autom a zaparkovať môže byt problém. Keď sa dá sedieť vonku na terase pod slnečníkmi, kto by sem jazdil autom?! Wagner sa priam núka ako záver podvečernej prechádzky! 😃

10/10 celkové hodnotenie

"Zákusky boli úžasné..."

A aj obsluha príjemná.

8/10 celkové hodnotenie

"Výborná cukráreň, ktorú..."

Doporučujem. Výber zákuskov a nealko nápojov sa len tak v Bratislave nevidí. Problém môže byť parkovanie, v lete sa dá sedieť aj na terase.

10/10 celkové hodnotenie

"Jedinečné cukrárenské výrobky..."

S rodinnou tradíciou. Primerané ceny v porovnaní s kvaliitou.

10/10 celkové hodnotenie

"Nádherná cukráreň v..."

Krásnom prostredí...obsluha je veľmi milá a ochotná, na to akú vysokú návštevnosť táto cukráreň má, vás obslúžia veľmi rýchlo a kvalitne. Čo sa zákuskov týka, dovolím si povedať, že je to najlepšia cukráreň v BA. Odporúčam. Dokonca majú prevádzku v Bratislave aj v Zuckermandli:)

10/10 celkové hodnotenie

"Bohatý výber zákuskov..."

A zmrzlín, výborná káva, príjemná obsluha a dobrá lokalita ! 100%

6/10 celkové hodnotenie

"Krásne priestory, asi..."

Najhonosnejsia cukraren, v akej som kedy bola. Vyber velky, zakusky krasne, ale ja som mala suchu dobosku s velmi maslovym kremom. Od Wagnera som cakala viac. pomer kvalita x cena - drahe. Viac tam nepojdem.

6/10 celkové hodnotenie

"Na štandard na..."

Aký som u Wagnera zvyknutý, som žiaľ po dnešnej návšteve zostal sklamaný. Poloprázdne vytriny, obschnute zákusky, popraskané taniere s ostrými hranami. Dnes to nevyšlo.

10/10 celkové hodnotenie

"Naša najobľúbenejšia cukráreň..."

V Bratislave. Veľký výber chutných čerstvých a krásne vyzerajúcich zákuskov. Odporúčame!

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10