Menu
zdroj: Google maps

Ku kávičke


Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Super 👌 (Pôvodné) Super 👌"

Nájdete v:

San Domenico Caffe
Dominikánske námestie 599, Staré Mesto (Košice) - Zobraziť na mape


Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Super 👌 (Pôvodné) Super 👌"

10/10 celkové hodnotenie

"Jedlo je tu naozaj skúsenosť 🍝 (Pôvodné)…"

10/10 celkové hodnotenie

"V skutku príjemné posedenie a kvalitné nápoje a jedlo len ako bonus. Odporúčame sem zavítať 👨‍👩‍👦"

10/10 celkové hodnotenie

"Rok som jedol na skorú večeru na konci týždňa stráveného v Košiciach za prácou. Miesto je útulné a príjemné a dievča, ktoré sa o mňa staralo, bolo veľmi milé a dostupné, aby mi vysvetlilo všetky jedlá a uspokojilo moje…"

10/10 celkové hodnotenie

"Vynikajúce vegánske koláče a káva, ochotné a veľmi priateľské služby, jedno z najlepších miest v meste, kde si môžete vychutnať svoju kávu a koláč 😉…"

8/10 celkové hodnotenie

"Prostredie krasne, jedlo..."

A kava vyborne,ale jedna hviezda dole za personál. Dlhe cakanie na obslúženie, dlhe cakanie na napoje a taktiez sme minimalne 20minut cakali aby sme vobec mohli vypýtať ucet. So štyrmi čašníkmi pocas rušnej soboty rano sa da uplne v pohode zvládnuť obsluhovat aj vyrábať napoje. Len si treba asi lepsie rozdeliť rajon a bar kedze baby behali neskutocne zmetene po terase. Chválime ale blondínku s okuliarmi, velka symposka casnicka :).

10/10 celkové hodnotenie

"Ak sem idete..."

V sobotu ráno, tak jedine skôr, lebo pri tržnici, ktorá sa nachádza v tesnej blízkosti je miesto v tomto perfektnom podniku veľmi rýchlo zabrané. A tak sme sa sem vrátili opäť poobede a užili si tú atmosféru, ktorú ponúka. Príjemná, usmievavá obsluha iba vylepšila dojem z celého prostredia. Už sa tešíme na ďalšiu návštevu.

10/10 celkové hodnotenie

"Výborné vegan raw..."

Koláčiky, takisto aj vegan avo toast a banana bread na výber..veľmi pekná útulná terasa na sedenie. Obsluha bola trošku pomalšia ale milá. Síce nemali cider aj keď bol v menu, ale fajne Kaltenecker pivko.

8/10 celkové hodnotenie

"Veľmi dobrá káva,..."

úžasne koláčiky, perfektné čašníčky. Ja ako mínus hodnotím detský kútik, respektíve hlučné deti v ňom ale chápem, že pre mnohých je to plus. Keď prídeme nabudúce do Košíc radi sa opäť zastavíme.

10/10 celkové hodnotenie

"Prijemne posedenie v..."

Prostredí krásneho Dominikánskeho námestia v Košiciach. Skvelá káva a chutná ponúka raňajok po celý deň.

10/10 celkové hodnotenie

"Včera, tak ako..."

Vždy, raw koláčik a kávička nesklamala. Rýchla obsluha a milý, vtipný personál. Bolo nám doporučené moccacino s karamelom, a už sa neviem dočkať kedy si ho dám opäť. Určite odporúčam rodinkám s deťmi. 🍰

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi príjemná kaviareň..."

V starobylom centre mesta s ponukou úžasných dezertov, kávy, sendvičov a nápojov. Milá obsluha a ochota personálu poradiť tú najlepšiu mňamku.

8/10 celkové hodnotenie

"Super kaviareň len..."

Trochu dráha. Majú aj vegánske možnosti a rôzne zdravé veci :). Oceňujem možnosti wellness lattečok ale dávam štyri hviezdy kvôli nevyspytateľnosti horúcej čokolády. Raz je hustá a raz riedka ☕. Na fotkách sú všetky moje doterajšie objednávky (môžete si všimnúť ako sa čokoláda mení)

10/10 celkové hodnotenie

"Úžasné miesto, skvelý..."

Výber bezlepkových koláčikov. Milé orekvapenie pri návšteve Košíc.

10/10 celkové hodnotenie

"Mal som kavu..."

A zapecenu ciabatu bolo to uzasne a za dobru cenu. Menovite dakujem Matke F a Saske B pretoze vidno ze sa o to staraju dobre. Jedlo bolo lahodne tak ako sa na ranajky patri. Kávu som ohodnotil na video aby to bolo najautentickejsie.

6/10 celkové hodnotenie

"Pravdu povediac, čakali..."

Sme viac. Objednám si dve kávy, dva koláče a dva nápoje - easy obkednávka... Mne pride káva, priatelke koláč. Sedliacky rozum by priemernemu čašníkovi napovedal, že ked pride niekto na kavu a kolac, tak niečo nie je v poriadku. Nosia postupne, neviete či ešte pridu alebo nie, čakali sme asi 15min...nakoniec reklamujeme... že asi zabudli, tak som čakal s roztopenou zmrzlinou v mojej kave na koláč a priatelka čakala s teplym koláčom na kávu...asi pol hodinu dokopy... ja mam rad koláč s kávou... Vidno že slečny sa minuli povolaniu, alebo iba brigaduju...škoda. Inak koláče ok, káva neviem, asi tiež...ale to už teraz dostanete hocikde...niekto musí podniku pridať niečo navyše, a to by mal byť personál.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10