MenuNajužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Mnam😜"

Nájdete v:

Moment
Garbiarska 695, Nezaradené - Zobraziť na mape


Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Mnam😜"

10/10 celkové hodnotenie

"Mnam😜"

10/10 celkové hodnotenie

"Úžasné miesto na..."

Raňajky. Bola som veľmi prekvapená aké výborné jedlá majú. Obsluha, bola veľmi milá. Trošku sme boli sklamaný keď sme zistili že v nedeľu nemajú otvorené. Kaviarň spojená s malým obchodíkom potravín a drogérie. Nádherné prostredie. Určite odporúčam.

10/10 celkové hodnotenie

"Dobrý deň, dnes..."

Sme navštívili Moment s mojou maminou a užili sme si letný drink aj v októbri. Popri tom sme nakúpili čerstvý teplý chlebík a iné dobroty z vášho obchodíku. Personál na jednotku, usmiaty a ochotný. Držím palce, aby sa vám darilo aj naďalej minimálne tak dobre ako teraz. Nech vás neopúšťa dobrá nálada a príjemná atmosféra. Ďakujeme za dnešné skvelé ráno ❤️ určite sa zastavíme častejšie

10/10 celkové hodnotenie

"Útulná kaviareň spojená..."

S predajňou. Všetky kávý pochádzajú z ich materskej kaviarne. V ponuke je raňajové menu, ktoré sa podáva do 12:00. Na výber domáce koláče z Kus Torty. Veľmi milá a ochotná obsluha.

10/10 celkové hodnotenie

"Paráda, personál na..."

Jednotku, raňajky na jednotku, káva na jednotku 👍

10/10 celkové hodnotenie

"Treba zažiť. Káva,..."

Jedlo, personál a kvalitný tovar v pridruženej predajni

8/10 celkové hodnotenie

"Dnes dopoludnia sme..."

Sa zastavili na raňajky. Obsluha bola spočiatku pozorná, hneď prišla. Objednali sme si raňajky a čaj. Raňajky boli dobré, za čajom sme však čakali cca 30 minút. Na upozornenie personálu nám ho priniesli, že sa stala chyba. Čaj nám k raňajkám chýbal a pili sme ho až po dojedení. Ale obsluha sa ospravedlnila. Mohla by sa však častejšie informovať pri stoloch, či si návštevník nepraje niečo doobjednať. Ak by bola obsluha pozornejšia, bolo by tam ešte lepšie.

10/10 celkové hodnotenie

"Najlepšia kaviareň v..."

širokom okolí. Možnosť dať si skvelé raňajky či brunch. Veľké plus je, že kaviareň je prepojená s potravinami kde si peču vlastný chlieb🤩

10/10 celkové hodnotenie

"Najlepšia čokoláda v..."

Meste, nič husté ale pekne tekutá rozpustená čokoláda. 👍👍 môžem odporučiť, nabudúce vyskúšam zas niečo iné.

10/10 celkové hodnotenie

"Kaviareň ma nadchla..."

V mnohých ohľadoch. Začnem s kávou - objednal som si espresso doppio a cappuccino a obidve boli jednoducho výborne pripravené. Espresso doppio malo dokonalú silu a bohatú arómu. Cappuccino bolo rovnako úžasné s bohatou a krémovou penou, ktorá skvele ladila s mliekom a espressom. Boli to naozaj nezabudnuteľné šálky kávy. Okrem toho, prostredie v kaviarni bolo naozaj úchvatné. Vyzdobená vkusne a elegantne, pôsobila príjemne a mala v sebe šarm. Pohodlný nábytok a príjemná hudba vytvorili relaxačnú atmosféru, v ktorej som sa cítil veľmi príjemne a pohodlne. Bolo to miesto, kde som si mohol naozaj užívať kávu. Personál bol tiež veľmi milý a priateľský. Boli ochotní odpovedať na moje otázky týkajúce sa kávy a odporučiť mi najlepšie možnosti. Ich starostlivosť a pozornosť voči zákazníkom bola naozaj vynikajúca. Aby som ešte pridal ďalší bod, kaviareň je otvorená už od rána. Celkovo povedané, táto kaviareň je skutočne jedinečná a očarila ma svojou kvalitnou kávou, nádherným prostredím a prívetivým personálom. Odporúčam ju všetkým, ktorí si chcú vychutnať vynikajúcu kávu v príjemnom a pohodlnom prostredí.

10/10 celkové hodnotenie

"Najlepšia káva akú..."

Som kedy pil, deti si dali late a tak isto na jednotku.

10/10 celkové hodnotenie

"Ak máte záujem..."

O skvelú kávu v príjemnom prostredí a milým personalom, stačí zájsť do Momentu v OC Jasná. Človek sa tam cíti príjemne už od prvého okamihu.

10/10 celkové hodnotenie

"Výborné raňajky aj..."

Kávička, milá a ochotná obsluha, super lokalita plus v obchodíku úžasné čerstvé pečivo, mäsové výrobky a zdravý sortiment trvanlivých potravín. Radi sa sem vraciame, odporúčame všetkými desiatimi!

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi príjemné miesto..."

Na raňajky alebo len tak na kávičku a zákusok.Raňajky chutné, krásne na tanieri, výborná kávička aj limonády.Obsluha super .Spolu s potravinami z ktorých si musíte kúpiť teplý chlebík alebo pečivo a rôzne zdravé a kvalitné pochúťky.

10/10 celkové hodnotenie

"Chodíme pravidelne....káva nemá..."

Konkurenciu,čo sa týka jej chuti. Koláčiky super výber. Deti milujú zapekanú ciabattu,focacciu. Veľmi chválim spojenie prevádzky kaviarne a obchodu s potravinami. Chcela by som ale hlavne pochváliť obsluhu...toľko usmiatych a príjemných ľudí ....❤️ Ak máte zlý deň, šup sem na kávu a hneď je svet krajší....

10/10 celkové hodnotenie

"Moje oblubene miesto..."

Na ranajky a kavu v Lm 🙌 super kava, prijemna obsluha :) a paradne jedlo :)

10/10 celkové hodnotenie

"Predajňa s domácimi..."

Výrobkami sa nachádza v zadnej časti kaviarne. Nájdete tu domáce kuriatka priamo z dvora, úplne čerstvé, pečivo ako od babičky. Žiadne mrazené zmesi, poctivý domáci chlebík. Je to trošku drahšie, ale zaručene naše, slovenské a hlavne bez éčok.

10/10 celkové hodnotenie

"Super koncept a..."

Ten chlebík, nekonečné nebíčko v papuľke😉. Odporúčam všetkými desiatimi. Aj pridružený obchodík je super. Kto nebol musí ísť.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10