Menu
Úžasné31 hodnotení 8.8

Brioche toast s vajičkom a slaninkou

od Mondieu

Staré Mesto (Bratislava)Najužitočnejšie hodnotenie:

9/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Zaujímavá kombinácia. Kvalitné suroviny. Určite odporúčam. 😋"

Nájdete v:

Mondieu
Laurinská 7, Staré Mesto (Bratislava) - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

9/10 celkové hodnotenie

"Zaujímavá kombinácia. Kvalitné suroviny. Určite odporúčam. 😋"

8/10 celkové hodnotenie

"Super raňajky, aj..."

Celá ponuka, plus čokoláda na pitie, čo len tak niekde nenájdete. Ale vždy keď sme tam boli, hrala vnútri dosť hlučná hudba, čo nám trochu kazilo zážitok.

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi príjemná obsluha...."

Mladá baba pôsobila príjemne a káva ako vždy dobrá!

10/10 celkové hodnotenie

"Dnešný zážitok v..."

Tomto podniku hodnotím na 10 z 10tich. Čašníčky obe usmiate, zhovievavé, príjemné, čo boli na dennej službe. Jedlo skvelé, káva skvelá, čokoláda top, šľahačka na zabitie, lokalita skvelá, ceny fajn, interiér tiež super. Čo viac dodať. Ultimátna spokojnosť! Ďakujeme.

8/10 celkové hodnotenie

"Horúca čokoláda a..."

Cheesecaky sú na tomto mieste tradične dobré. Dnes sme za prišli najesť a vyskúšali sme croissant s omeletou a chedarom, šalát s grilovanou zeleninou a avokádom a napokon kakaovú palacinku s mascarpone. Palacinka chutila, maskarpone bolo hojne. Croissant bol tiež veľmi dobrý, ale v tomto momente chvála končí. Avokádová nátierka obsahovala ozaj veľké kusy cesnaku. Ochutnali sme tri rôzne limonády a všetky boli prisladké. Na kamarátku so šalátom zabudli a začali ho pripravovať až keď doniesli zvyšné jedlo. Nemali prvé dve veci, ktoré sme sa pokúsili si objednať. Neviem, či mali smolný deň, ale celkový dojem utrpel.

6/10 celkové hodnotenie

"Pekne prostredie, zaujimave..."

Jedla, ale vysoké ceny a malé porcie. Cheese cake stále menší.

10/10 celkové hodnotenie

"Miesto, kam sa..."

Vždy rada vraciam 😊 veľmi milá obsluha, výborná káva a lahodné domáce limonády 😍 vrelo odporúčam.

10/10 celkové hodnotenie

"Ideálne miesto na..."

Raňajky či už pracovné alebo tie, ktoré si chcete vychutnať len tak. V samotnom centre mesta nájdete pri sebe hneď tri prevádzky Mondieu. Obsluha v tejto bola prvotriedna a veľmi ochotná s pomocou aj pri spájaní stolov. Odvážnejším odporúčam vyskúšať kombináciu sladkého toastu so slaninou a vajíčkom.

6/10 celkové hodnotenie

"Čakali sme dosť..."

Dlho na to kým čašníčka vôbec došla. No bola veľmi milá. Kava bola parádna (Latte s karamelom). Ceny pomerne vysoké, no je to v starom meste tak sa nečudujem.

8/10 celkové hodnotenie

"Musím povedať, že..."

Jedlo a nápoje boli vždy neuveriteľne dobrej kvality. Avšak, čo sa mi nepáči je niekedy absurdne dlhá čakacia doba v tomto podniku a nie vždy prívetivá obsluha. Horúca čokoláda a sladké raňajky ale rozhodne najlepšie v meste.

10/10 celkové hodnotenie

"Perfektné miesto na..."

Raňajky či brunch v Starom meste. :-) Sme radi, keď sa nám ujde miesto a môžeme si vychutnať kreatívne a chutné nápady na tanieri.

8/10 celkové hodnotenie

"Jedlo nehodnotím -..."

Ale na výber bolo, išli sme cielene na drink, veľmi príjemná obsluha, vyber rôznych káv, čo sa týka miešaných nápojov, pár ich bolo a zhodou okolností tie, ktoré máme radi :) samozrejme je to skôr kaviareň... Obsluha veľmi milá 👍🏻

10/10 celkové hodnotenie

"Pekné prostredie. Veľmi..."

Zaujímavé čokoládové a kávové nápoje. Super koláče. Vyššie ceny ale aj kvalita.

10/10 celkové hodnotenie

"Široká škála ponúkaných..."

Jedál vhodných na raňajky alebo ku kávičke. Pre maškrtníkov viacero druhov káv (aj ľadových) s čokoládou- bielou, mliečou aj horkou, frappe a horúce čokolády. V ponuke majú aj chutné koláčiky a koktejly. Vrelo odporúčam!! 😍

6/10 celkové hodnotenie

"Myšlienka konceptu super...."

Ale personál je pomerne neprofesionálny. Horúca čokoláda izbovej teploty, čašník mi namiesto pražených lieskovcov doniesol lesné ovocie, minútu potom čo sme prišli sa nás už pýtal že co mame vybrané, a na konci ako čerešnička na torte keď debussoval stôl, naložil všetky poháre na tanier z raňajok, a co by sa nestalo? Pohár s vodou sa mu samozrejme preklopil a rozlial na zem. Rozliatu vodu neodpratal ani potom čo sme zaplatili. Detaily, ktoré úplne pokazia výsledný pôžitok. Ale za to hudba fajn, atmosféra super, lievance super, a bolo vidieť že sa personál snažil, ale chýbalo im očividne know-how a skúsenosti. Celkovo sklamanie, ale výsledok by mohol byt úplne iný, keby sa pár veci dotiahlo do konca.

10/10 celkové hodnotenie

"Perfekná káva. Určite..."

Sa zastavte keď budete v meste. Odporúčam každému! Lístok s ponukou je perfetne prehľadný.

10/10 celkové hodnotenie

"Navštívila som Mondieu..."

Na Laurinskej prvý krát a musím povedať že určite nie posledný! 😍 Nachádza sa na skvelom mieste, všetko čo sme si objednali bolo výborné a v neposlednom rade panuje v Mondieu skvelá atmosféra - hlavne vďaka čašníkovi Majovi, ktorý nám vedel skvele poradiť a svojim správaním nám zlepšil deň 😊

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi príjemné miesto,..."

Super obsluha a výborná horúca čokoláda a dezerty. Vďaka čašníkovi Máriovi má podnik skvelú atmosféru, vždy keď som tam bola bol veľmi milý, ústretový a ochotne poradil aj s výberom.

10/10 celkové hodnotenie

"Týmto sa chcem..."

Poďakovať čašníkovi Máriovi za jeho ľudský prístup a super náladu, ktorú na mňa preniesol. Jedlo bolo ako vždy výborné a energia od personálu to len krásne doplnila a z obyčajnej návštevy urobila zážitok.

10/10 celkové hodnotenie

"Chcela by som..."

Podotknúť veľmi milý a skvelý prístup obsluhy . Najmä čašníka s menom Mário , ktorý bol naozaj ochotný , usmievavý , komunikatívny a celkovo dotvoril úžasný dojem z našej návštevy Vášho podniku .

10/10 celkové hodnotenie

"Krásne prostredie, výborne..."

Jedlo, obsluhoval nás veľmi milý čašník Peter, určite sa vrátime ❤️

10/10 celkové hodnotenie

"Dobrý večer.V kaviarni..."

Sa nám veľmi páčilo.Vychutnali sme si u vás kavičku s raňajkami,boli naozaj chutné. Čašníčka Katka bola aj napriek veľa práci ku nám milá a rýchlo vybavila našu objednávku.

10/10 celkové hodnotenie

"Vrelo odporúčam toto..."

Mondieu, nakoľko som vyskúšal viaceré prevádzky toto ma oslovilo príjemným prostredím a veľmi milou obsluhou, myslím že sa volala Katka :) napriek plnej prevádzke prišla vždy s úsmevom na tvári. Určite sa sem ešte vrátim :)

10/10 celkové hodnotenie

"Kaviareň je veľmi..."

Pekne zariadená, obsluhovala nás slečna Katka. A môžem povedať, že nám svojim milým správaním urobila krásny deň 😊✨ Najlepšia horúca čokoláda a káva 🥰

10/10 celkové hodnotenie

"Príjemné prostredie,vynikajúce jedlo..."

Aj kávička. Čašníčka Katka bola veľmi milá,trpezlivá pri našej nerozhodnosti,čo sa týka výberu Naozaj sa nám veľmi páčilo.

10/10 celkové hodnotenie

"krásne, milujem,..."

Obsluha milá a vianočne naladená, urcite sa vrátim🩷

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi sme si..."

To tu užili a s tým nam pomohla priaznivá obsluha. Milá čašníčka menom Kateryna nam splnila všetky požiadavky bez problémov a dlhého čakania. Vrelo odporúčam!

10/10 celkové hodnotenie

"Skvelé raňajky, atmosféra..."

Aj obsluha, nemám čo vytknúť.

10/10 celkové hodnotenie

"Moc príjemná kaviarnička..."

🤩. V Bratislave sme boli v dvoch pobočkách. Obe super. Slečny z obsluhy boli moc milé, poradili. Boli sme so psíkom a všetko prebehlo skvelo ☕️🍰. Moc doporučujeme.

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi atmosférické zariadenie,..."

Dobré jedlo. Vyzdvihla by som čašníčku Katerynu, pomohla mi vybrať objednávku, svoju prácu robí rýchlo a efektívne. Odporucam na 100%☺️

10/10 celkové hodnotenie

"Výborná káva, milá..."

Obsluha. Na poschodí to ma svoje čaro. 🔥

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10