Menu
zdroj: Google maps

Ku kávičke


Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Delicious! Išli sme na raňajky a dostali krabicu pečiva, aby sme si vzali domov. Mal som croissant raňajky sendvič a bolo to obrovské! Obrázok je polovica, ktorú som si vzal domov!…"

Nájdete v:Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Delicious! Išli sme na raňajky a dostali krabicu pečiva, aby sme si vzali domov. Mal som croissant raňajky sendvič a bolo to obrovské! Obrázok je polovica, ktorú som si vzal domov!…"

8/10 celkové hodnotenie

"Počas rannej prehliadky nám náš sprievodca odporučil zastaviť sa v Saffron's na dezert. Ich výber bol neobmedzený. Keďže bolo okolo obeda, rozhodli sme sa objednať sendviče so sebou - kurací šalát na croissante a pimento…"

10/10 celkové hodnotenie

"Veľké vyprážané kuracie sušienky -2 z nich v poradí !!! Baňa som dostal bez toho, aby sme vajce boli tvrdé, boli sme tam na raňajky! Vyprážané kurča bolo naozaj dobré! Náboje dostali croissantový sendvič a bol to…"

10/10 celkové hodnotenie

"Toto bola skrytá miestna reštaurácia, ktorú sme našli. Keď sme videli jedlo podávané pri stole vedľa nás, rozhodli sme sa rozdeliť croissantový sendvič, pretože porcie sú veľké. Odporučte a vychutnajte si mimózu.…"

10/10 celkové hodnotenie

"Dnes v deň mojich narodenín sme sem prišli na celkom pokojné a rýchle raňajky pred vyučovaním. Poviem vám, od chvíle, keď som kráčal v Bretónsku, bol veľmi láskavý a počas mojich skúseností poskytovala vynikajúce služby!…"

8/10 celkové hodnotenie

"Veľmi zaujatý servis, atmosféra, rozmanitosť pečiva, dispozícia pekárne.…"

8/10 celkové hodnotenie

"Počas rannej prehliadky..."

Náš sprievodca odporučil, aby sme sa zastavili v Saffron's na dezert. Ich výber bol neobmedzený. Keďže bolo okolo obeda, rozhodli sme sa objednať sendviče so sebou - kurací šalát na croissante a syr pimento na kyslom ceste. Ako prílohu sme si vybrali cestovinový šalát, ktorý bol veľmi chutný. (Podávajú veľké porcie.) Ako dezert sme mali ananásový koláč hore nohami. Všetko bolo veľkolepé. Milovali sme naše výbery. Jediným dôvodom pre 4 hviezdičky namiesto 5 je, že služba bola pomalá.

8/10 celkové hodnotenie

"Najlepšie miesto pre..."

Dezerty! Obedoval som... Vynikajúce! Veľmi čerstvé morské plody! Vyprážané krevety, platesa, mušle, červená ryža, kuracie prsty a hranolky... Odniesť si domov poriadny kus na večeru a nakúpené zákusky na víkend!!

8/10 celkové hodnotenie

"Pravdepodobne NAJVÄČŠIE možnosti..."

Dezertov v okolí! Koláče, zákusky, sušienky atď... Podávajú tiež obed / neskoré raňajky / večeru. Existuje malá oblasť, kde predávajú skutočné bochníky chleba. Pri domácom varení sa hodí aj priestor na korenie a iné potraviny. K dispozícii je krytý vonkajší priestor na posedenie a veľký vnútorný priestor na jedenie. Ubytovať sa mohli aj väčšie skupiny 10 až 12 osôb. Je v pešej vzdialenosti od knižnice, akvária a divadiel. Parkovanie vzadu s platomerom. Super malé parkovacie miesto vpredu. Možnosti vhodné pre vegetariánov CON: BEZ KIDS MENU.

10/10 celkové hodnotenie

"Skvelá stredomorská reštaurácia,..."

Veľa vegánskych možností. Najlepšie, čo som mal za dlhú dobu! Vezmite si pár priateľov, pretože z pekárne si nebudete môcť vybrať len jednu vec. Každý si vyberie niečo iné a zdieľanie - porcie sú štedré!

8/10 celkové hodnotenie

"Pred predstavením v..."

Centre Galliard sme sa rozhodli zahryznúť sa do jedla. Tak sme vyskúšali kaviareň Saffron a poviem, že jedlo bolo veľmi chutné! Dvaja z nás si objednali pikantnú večeru s kari krevetami a jeden si objednal šafranové kuracie jedlo. Yyyuuummmm!! A potom dezerty!……úžasné!!! Yasss!! 😋 Dôvodom štyroch hviezdičiek bola služba. Jedli sme vonku a niekedy bol náš server MIA a keď sme konečne dostali jedlo, bolo studené. Keď si objednali dezert, trvalo jej 20 minút, kým ho priniesla. Stále som dal dobrý tip, ale nie som si istý, prečo bola služba taká pomalá! Ale okrem toho bolo jedlo naozaj dobré! ! Stojí to za návštevu!

10/10 celkové hodnotenie

"Prichádzam sem každý..."

Víkend, aby som si dal obrovskú škoricovú rolku alebo čokoládový croissant a čítam svoju knihu. Všetky servery sú vynikajúce, priateľské a pozorné. Toto miesto som nemohol viac odporučiť cestovateľovi, pretože v tejto pekárni je toľko histórie. Je to najdlhšie fungujúca pekáreň v Charlestone a zaslúžia si to!

10/10 celkové hodnotenie

"Bola to skvelá..."

Skúsenosť. Objednal som si ich polievku dňa a fetticuini Alfredo. Zemiaková pórová polievka bola sýta a v chlade hriala. Fetticuini bolo prekvapivo dobré. Brokolica bola uvarená, ale mala chrumkavosť, čo bolo skvelé. Rezance boli dobré a omáčka urobila celé jedlo naozaj pekné. Čučoriedkový tvarohový koláč som sa rozhodol dostať z rozmaru a som rád, že som to urobil. Pravdepodobne najlepší tvarohový koláč, aký som kedy mal, a milujem tvarohový koláč. Určite odporučím. Cena to robí tak, že by som tam nejedol každý deň, ale určite sa tam vrátim viackrát. Personál bol veľmi priateľský a miesto nebolo veľmi zabalené. Aký skvelý nález!

10/10 celkové hodnotenie

"Zastavil som sa..."

Tu s mojou matkou na ceste z Charlestonu. Absolútne neuveriteľná zbierka pečiva, chleba a dezertov, bolo také ťažké vybrať si! Sadli sme si na raňajky a stával sa preplnený dom, takže očividne veľmi obľúbené miesto. Náš server bol taký príjemný a priateľský, jedlo nám dodalo super rýchlo. Tento croissantový sendvič bol takmer taký veľký ako moja hlava! Tiež absolútne chutné. Toto miesto nemožno dostatočne odporučiť, musíte sa tu zastaviť skôr, ako pôjdete!

10/10 celkové hodnotenie

"Jedna z najlepších..."

Kaviarní a pekární v Charlestone, milovali sme ich čerstvé kokosové makaróny, jahodový koláč a chutné sušienky. Čokoládové mlieko bolo mimo sveta... na jedálnom lístku majú stredomorské jedlá. Nenechajte si to ujsť, ak ste v Charlestone, SC.

10/10 celkové hodnotenie

"Máme nejaké šunkové..."

A syrové croissanty a dezerty. Croissanty boli veľmi pekné a dezerty boli 💣. Baklava veľkosti hlavy batoľaťa, hoci chuť mala takmer spálený karamel alebo prepražené orechy. Kľúčová vec s limetkovým tvarohovým koláčom bola nebeská a grécky tvarohový koláč bol tiež vynikajúci. Rád by som odtiaľto vyskúšal viac vecí.

10/10 celkové hodnotenie

"Prišli sme z..."

Kanady a poskytli nám vysokokvalitné jedlo a služby, vďaka ktorým bola naša dovolenka výnimočná.

8/10 celkové hodnotenie

"Na toto miesto..."

Sme narazili na misii na brunch. Jedlo bolo určite chutné a malinové mimózy boli presne to, čo som potreboval. Bola to uvoľnená atmosféra a náš server bol veľmi milý a pozorný. Dezerty boli vystavené ako mini umelecké diela a prinútili aj toho najzdravšieho dietára zastaviť sa vo svojich stopách. Bolo to drahé, a preto som chodil len občas, minuli sme viac ako 100 dolárov.

10/10 celkové hodnotenie

"Dobré služby a..."

Dobré jedlo! Mali sme omelety a sušienku s vajcom a syrom. Všetko chutné! Tiež sme si užili naše ľadové latte! Majú tiež úžasnú škálu krásnych dezertov.

10/10 celkové hodnotenie

"Jedlo bolo chutné,..."

Služba bola v poriadku... museli sme niekoľkokrát požiadať a viac ako jednu osobu o vodu, taniere navyše atď. Personál bol super priateľský 😃 ... výber pekární je šialený. Mali sme hromádku homárov / krabov, krevety a krúpy, vyprážaný kurací sendvič, čučoriedkový tvarohový koláč, baklavu a tvarohový koláč pre milovníkov čokolády + malinovú mimózu a mimózu Pina colada.

10/10 celkové hodnotenie

"Zakaždým, keď prídem,..."

Je naozaj ťažké vybrať si, ktorú položku si kúpim, pretože všetko vždy vyzerá tak dobre! Čučoriedkové/jahodové croissanty sú naozaj dobré, rovnako ako tiramisu, baklava, bábovky a jahodový koláč! Najlepšia pekáreň v Charlestone podľa môjho názoru.

10/10 celkové hodnotenie

"Fantastické!! Veľmi ústretový,..."

Ochotný. Nie som tortový človek ani zákusok. Osoba, ktorá prišla so mnou, tiež vôbec nebola. Bol to najlepší dezert, aký som mal! ! ! ! Jahodový koláč a krém Amaretto!!!! Tak vlhké a úžasné. Super šťastný, že som našiel tento klenot miesta.

10/10 celkové hodnotenie

"Kuchársky bozk dobrý!..."

Chodím sem odmalička s rodičmi a stále je to stále dobré. Som rád, že prežili pandémiu. Dnes som sa zastavil po návšteve akvária. Objednaný sendvič s homárom a krevetami v homárovej rolke - vynikajúce! Korytnačí tvarohový koláč a sušienky so sebou. Na výber je toľko dezertov, že všetky vyzerajú božsky. Ťažko vybrať! Tiež som dostal ľadovú kávu s lieskovými orieškami. Nie je to lacné, ale stojí za to cenu za kvalitu, chuť a konzistenciu 👌🏾.

8/10 celkové hodnotenie

"Mal som tanier..."

Na vzorkovanie predjedla Saffron (zabudol som presný názov, ale pridám obrázok), bolo to také dobré a dokonalé, ak chcete vyskúšať všetko. Mal falafel, pitas, dolmas, šalát, hummus, fetu a olivy. Môj manžel mal hovädzie kaboby, ktoré miloval, a dostali sme 5 pečiva, ktoré boli všetky úžasné, až na to, že baklava mala zvláštnu chuť, ako keby sirup nebol med alebo v ňom bol citrón alebo niečo také. Moja mama mala vegánsky tanier so šafránovou ryžou a tofu a povedala, že jej tofu nebolo vôbec marinované ani ochutené (čo ak ste vegán, je to hlavná vec, pretože je to váš hlavný proteín). Toto miesto sa mi páčilo a určite sa vrátim, aby som vyskúšal veľa ďalších vecí!

10/10 celkové hodnotenie

"Páčilo sa mi..."

Tu! Narazil na to, pretože knižnica bola zatvorená. Príjemná atmosféra, VEĽA báječných možností, wifi, nabíjacie porty, skvelé jedlo, nadšené, že vidím vegánske možnosti! Veľmi milý personál. Ďakujem!!!

8/10 celkové hodnotenie

"Prešiel som okolo..."

Saffron počas jazdy v centre mesta na East Bay a zvyčajne som sa nezastavil, ale počasie bolo také krásne, že som sa rozhodol zistiť, či majú vonkajšie sedenie (majú a parkovanie). Má funky interiér, ktorý pôsobí skôr ako reštaurácia než kaviareň, takže by ma zaujímalo, či tam po skončení pekárenských hodín robia večere. Croissant bol obrovský a veľmi hustý. Určite sýty a celkom chutný. Keďže bolo chladno, zahrial som sa! Milujte čokoládovú dobrotu. Latte bolo ako každé iné latte, bolo to polovičné caff, ale stále ma udržalo hore celý deň. Úprimne povedané, naozaj dobré ceny za to, že ste tak blízko centra mesta. Vrátim sa!

10/10 celkové hodnotenie

"Kuchársky bozk dobrý!..."

Chodím sem odmalička s rodičmi a stále je to stále dobré. Som rád, že prežili pandémiu. Dnes som sa zastavil po návšteve akvária. Objednaný sendvič s homárom a krevetami v homárovej rolke - vynikajúce! Korytnačí tvarohový koláč a sušienky so sebou. Na výber je toľko dezertov, že všetky vyzerajú božsky. Ťažko vybrať! Tiež som dostal ľadovú kávu s lieskovými orechmi. Nie je to lacné, ale stojí za to cenu za kvalitu, chuť a konzistenciu 👌🏾.

10/10 celkové hodnotenie

"Servírka bola super..."

úžasná a sendvič s krabím šalátom bol fantastický. Nepamätám si, ktorý šalát to bol, ale dresing zničil celý šalát, bol taký kyslý, ŽELÁM si, aby som si to zapamätal, ale doslova všetko ostatné je skvelé. Šalát je na obrázku. Skvelý je aj ovocný koláčik

10/10 celkové hodnotenie

"Moja žena si..."

Pochutnala na krevetách a krupici a ja na čučoriedkových palacinkách. Sme úplne ohromení a spokojní. Mali sme tiež jahodový krátky koláč a Palmieri ako dezert a stálo to za čas navyše. Ak budete niekedy v oblasti historickej štvrte, zastavte sa a pozrite si Bretónsko a ona vás všetkých privedie k skvelému stolu.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10