Menu
zdroj: Google maps

Ku kávičke


Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Vyborne jedlo, skvela kava, mila obluha a carovne miesto. Jeden z najkvalitnejsich podnikov v Bystrici."

Nájdete v:Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Vyborne jedlo, skvela kava, mila obluha a carovne miesto. Jeden z najkvalitnejsich podnikov v Bystrici."

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi príjemné a chutné miesto. V zadu nikým a ničím nerušene terasa, káva jedna z tých lepších a jedlo tiež jedno z tých lepších. Personál veľmi priateľský, pred tým než nám doniesli jedálny lístok, nám najprv dali pohár vody co je na…"

10/10 celkové hodnotenie

"Všetko bolo naozaj pekné, ale skutočne pekné. Od miesta, aké je, od stolov, stoličiek a atmosféry, je atmosféra taká útulná.…"

10/10 celkové hodnotenie

"Krásne miesto. Má to štýl. Výborné raňajky. Všetko je dobré, ani neviem čo odporučiť ;)…"

10/10 celkové hodnotenie

"Veľa šťastia a raňajky. Pracujte od 7:00 ráno. Zdvorilý a starostlivý personál…"

10/10 celkové hodnotenie

"Dokonalý začiatok dňa. Chutná kuchyňa, dobré služby. Pekne navrhnuté miesto, príjemná kúpeľňa.…"

10/10 celkové hodnotenie

"Luxus, dokonalosť božstvo...."

Či už sladké alebo slané jedlo . Krásne miesto, skvelý koncept v BB naj . Ďakujeme za gastro zážitok . Sedieť môžete vonku vzadu alebo vo vnútri. Držte sa . Už sa tešíme zas. Aj shopík majú.

10/10 celkové hodnotenie

"Dnes sme boli..."

V Kaviarni Bottova s kolegyňou. Bol to najlepší začiatok dňa ako sme si mohli želať. 🤩😍🥰 Obsluha výborná, milá, super poradili. 👌 Jedlo? To bolo úplne výborne 👏👍👌👏 Chute doladené tak ako si to predstavujem. Ja som mala "slané" raňajky a kolegyňa "sladké" úžasné boli obe verzie. Prostredie taktiež super. WC krásne, čisté, voňavé. Oceňujem jasné "piktogramy" dámy a páni 😅 Proste skvelé miesto a super jedlo. 👌👏🥰 Želala by som si aby ste mali pobočky aj inde na SVK. Ďakujem 🤗🥰

8/10 celkové hodnotenie

"Zašli sme sem..."

Na raňajky, v celkovom počte 4 kusy. Všetci sme mali famózne jedlo, krásne vyzerajúce, veľkosť porcií akurát. Ja so ženou sme mali vajíčka benedikt, delikátna mňamka. Jedlo 5*, nie je o čom. Avšak ako všade na Slovensku, aj tu sa opakuje jeden problém - studené taniere. Než sa dostanete cez polovicu porcie, jedlo je studené…A pritom je to triviálna vec, nahriať tanier…No napriek tomu to takmer v každej reštaurácii chýba. Za to hviezdičku dolu…Aj za ten šialene rozheglaný stôl, treba to vymeniť podľa mňa…Zámerne som ho odfotil…

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi pekné prostredie..."

S príjemnou atmosférou a obsluhou. Promptne vybavenie objednávky a čerstvé produkty. Vynikajúca káva a Chai latte. Menu je rozsiahle a každý si vyberie či sladké alebo slané. Ako ranajkaren je to jasná voľba. Lokačne kúsok od centra mesta.

10/10 celkové hodnotenie

"Na výlete v..."

Banskej Bystrici sme išli podľa pozitívnych recenzií vyskúšať tento podnik na raňajky a boli sme maximálne spokojní. Veľmi milá obsluha, pohodové prostredie s krásnymi obrazmi a výborne jedlo aj káva. Mali sme capucino a pomarančový fresh, ktorý sa v kombinacií podáva v čase raňajok za zvýhodnenú cenu. Na jedlo benediktské vajíčka s lososom a croissant s praženicou, šunkou a syrom. Porcie boli veľké a najedli sme sa viac ako dosť. Určite sa vrátime.

10/10 celkové hodnotenie

"Stále najobľúbenejšia ranajkáreň!..."

Jedine mínus je priemerná káva, chutí trochu prepálené, inak všetko super.

10/10 celkové hodnotenie

"Bola som tu..."

Prvýkrát a určite sa sem vrátim. Určite odporúčam

10/10 celkové hodnotenie

"Aké úžasne miestečko..."

Na raňajky. Prišli sme tu síce už keď ich nepodávali, čo nás veľmi mrzelo (kľudne by som navrhla majiteľom predĺžiť raňajkové menu, v Londýne to veľmi fičí taký brunch aj o 3 poobede) ale napriek tomu sme si veľmi užili neuveriteľne skvelú kávu a čerstvé pečivo. Aj atmosféra podniku bola skvelá najmä vďaka našej čašníčke čo nás obsluhovala Karin, veľmi milá, trpezlivá a zhovievavá. Odporúčam všetkými desiatimi. Čistota, servis, čerstvosť, všetko tip top. Ďakujeme.

10/10 celkové hodnotenie

"Určite odporúčam. Je..."

To veľmi príjemný a chutný štart do nového dňa. Raňajky boli výborné a sýte. Dokonca si tam pečú vlastné pečivo (kváskovy chlieb, vianočku či bagety). Zaujímavé je, že miestnosť, kde pekár pečie pečivo je od reštaurácie oddelená priehľadným sklom, takže je vidno, ako podstivo sa to pečivo pečie. Jednoznačne prídem aj nabudúce!💕😋

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10