Menu
zdroj: Google maps
Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Toto je moja druhá návšteva v európsko-americkej pekárni, takže môžem s istotou povedať, že je potrebné 5-hviezdičkové hodnotenie. Čakajúci personál je na mieste…"

Nájdete v:Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Toto je moja druhá návšteva v európsko-americkej pekárni, takže môžem s istotou povedať, že je potrebné 5-hviezdičkové hodnotenie. Čakajúci personál je na mieste…"

10/10 celkové hodnotenie

"Vždy skvelé jedlo a priateľské služby (Pôvodné)…"

10/10 celkové hodnotenie

"Vynikajúca káva a francúzsky toast. (Pôvodné)…"

10/10 celkové hodnotenie

"Skvelé jedlo a služby. (Pôvodné) Great food and service."

10/10 celkové hodnotenie

"Wow! V Európe..."

Sme žili tri a pol roka a jedným z našich obľúbených zážitkov boli miestne pekárne a kaviarne. Toto je skvelá replika! Vynikajúci baristi, ktorí podávajú kávu, pravé európske pečivo a oveľa viac. Skúsil som denverskú taveninu a bolo to úžasné! Jednoznačne s použitím veľmi čerstvých surovín a vareného poriadku. Priateľský servis rovnako. Toto miesto má všetko.

10/10 celkové hodnotenie

"Omg Kiež by..."

Som toto miesto našiel skôr! Zatiaľ som skúšal ľadové frappé a raňajkový sendvič s vajcom a slaninou na croissante. Ale majú kompletné menu mám veľa možností ❤️Vrátim sa pre jedlo, ale tiež musím vyskúšať Ich bezodné mimózy ✨💕

10/10 celkové hodnotenie

"Wow - francúzsky..."

Toast vyrobený s croissantmi - ako to nemôže byť dobré? Jedálny lístok je tu pomerne rozsiahly, príliš veľa chutných vecí. S malým vedením našej čašníčky sme sa usadili na raňajkách Sunny Side a croissantovom sendviči. Obe boli vynikajúce a veľmi čerstvé. A potom...na konci...je tu cukrársky pult. Nabudúce si vezmeme tašku croissantov so sebou domov.

8/10 celkové hodnotenie

"Naozaj vynikajúce pečivo...."

Mal čokoládové cannoli a modrý bobuľový muffin. Štvorhviezdičkové, pretože moje Double expresso bola skutočne miniatúrna výhovorka. Myslím, že to bolo sotva jedno Expresso. Služba bola vynikajúca a obsluha bola veľmi priateľská

10/10 celkové hodnotenie

"Milujem to! Naozaj..."

Skvelé miesto, dobré ceny a lahodná káva. Miloval pekáreň!

10/10 celkové hodnotenie

"Wow! V Európe..."

Sme žili tri a pol roka a jedným z našich obľúbených zážitkov boli miestne pekárne a kaviarne. Toto je skvelá replika! Vynikajúci baristi, ktorí podávajú kávu, pravé európske pečivo a oveľa viac. Skúsil som denverskú taveninu a bolo to úžasné! Jasne s použitím veľmi čerstvých surovín a vareného poriadku. Priateľský servis rovnako. Toto miesto má všetko.

8/10 celkové hodnotenie

"Dobré menu so..."

Zaujímavými, ale chutnými položkami na obed. Skvelá káva! Ale niektoré pekárske výrobky na občerstvenie alebo prinesenie domov. Veľmi pozorné servery. Jednoduché parkovanie. Trochu hlučné, ak je preplnené. Čisté toalety. Veľmi čerstvé korálky, samozrejme!

10/10 celkové hodnotenie

"Niekoľkokrát som tu..."

Išiel na raňajky a každá návšteva bola lepšia ako tá posledná! Ich jedlo je chutné a káva je chutná. Môžete sa najesť alebo uskutočniť. Ich výstava pečiva je lákavá! Všetci zamestnanci sú priateľskí. Milujem toto miesto. Som nadšený, že môžem vyskúšať ich obedové menu.

10/10 celkové hodnotenie

"Zvonku to vyzerá..."

Ako ďalší podnik v okolí, no už pri vstupe na miesto cítite veľmi príjemnú zmenu atmosféry, ktorá vás prenesie do typickej európskej kaviarne. čerstvé produkty, starostlivo pripravené, veľmi rozmanité, od sladkých po slané (chlieb), lahodné kávy s rôznymi prípravkami a pestré menu na obed. Je to tiež ideálny priestor pre milovníkov brunchov s mimózami. Pozornosť na stôl je veľmi rýchla (nečakali sme viac ako 5 minút) a veľmi pozorná. Určite stránka odporúčaná pre jej pokoj a dobré produkty!

10/10 celkové hodnotenie

"Zvonku to vyzerá..."

Ako ďalší podnik v okolí, no už pri vstupe na miesto cítite veľmi príjemnú zmenu atmosféry, ktorá vás prenesie do typickej európskej kaviarne. čerstvé produkty, starostlivo pripravené, veľmi pestré, od sladkých po slané (chlieb), lahodné kávy s rôznymi prípravkami a pestré menu na obed. Je to tiež ideálny priestor pre milovníkov brunchov s mimózami. Pozornosť na stôl je veľmi rýchla (nečakali sme viac ako 5 minút) a veľmi pozorná. Určite stránka odporúčaná pre jej pokoj a dobré produkty!

8/10 celkové hodnotenie

"Naozaj vynikajúce pečivo...."

Mal čokoládové cannoli a modrý bobuľový muffin. Štvorhviezdičkové, pretože moje Double expresso bola skutočne miniatúrna výhovorka. Myslím tým, že to bolo sotva jedno Expresso. Služba bola vynikajúca a obsluha bola veľmi priateľská

10/10 celkové hodnotenie

"Omg Prial by..."

Som si, aby som toto miesto našiel skôr! Zatiaľ som skúšal ľadové frappé a raňajkový sendvič s vajcom a slaninou na croissante. Ale majú kompletné menu mám veľa možností ❤️Vrátim sa pre jedlo, ale tiež musím vyskúšať Ich bezodné mimózy ✨💕

10/10 celkové hodnotenie

"Jedol som tu..."

Prvýkrát a boli veľmi vítaní a vysvetlili všetko, na čo som sa pýtal. Menu je pôsobivé s detailmi a výber bol jasne zrozumiteľný. Viac ako 3 zamestnanci sa starali o to, aby podávali to, čo bolo objednané, a kontrolovali moju spokojnosť. Tak dobrý avokádový zábal z morčacej slaniny na obed, že sa neviem dočkať, kedy vyskúšam raňajky. Francúzsky toast Brioche bude mojou prvou ochutnávkou. Zriedkavé získať toľko nenápadnej pozornosti. Ďakujem.

8/10 celkové hodnotenie

"Skvelé raňajky. Ceny..."

Sú niekedy trochu vysoké, najmä za jogurt. Ale inak veľmi dobré jedlo. Celkový pomer ceny a výkonu je v poriadku. Káva je tiež veľmi dobrá podľa amerických štandardov Služba bola fantastická! Mierny odpočet za atmosféru. Ale už existuje náznak blížiacej sa alebo prebiehajúcej rekonštrukcie.

10/10 celkové hodnotenie

"Jedlo bolo vynikajúce!..."

Služba bola vynikajúca a atmosféra bola priateľská a príjemná. Určite navštívim znova!

10/10 celkové hodnotenie

"Ak ste išli..."

Po Metro Parkway, možno ste si všimli, že American European Cafe ešte nezastavila. Už žiadne meškanie. Karamelové macchiato je poliate domácou šľahačkou. Karamel nie je len prísada do sirupu. Lepšie ako káva Starbucks. Vychutnávam si ich čerstvé šaláty so šťavnatým kuracím mäsom, kreatívne omelety, pečivo a koláč s kuracím kotlíkom. Dokonca aj personál je priateľský, vždy sa usmieva, aj keď je to pre nich hektický deň.

10/10 celkové hodnotenie

"Toto je moja..."

Druhá návšteva v európsko-americkej pekárni, takže môžem s istotou povedať, že 5-hviezdičková recenzia je zaručená. Čakajúci personál je na mieste , veľmi priateľský a to je to, čo chcete, keď začínate svoj deň... a potrebujete naplniť šálku kávy. Skvelé jedlo je ďalším dôvodom pre 5 hviezdičiek. Pozrite si fotografie.

10/10 celkové hodnotenie

"Aký skvelý nález...."

Káva je taká dobrá. A taká bola aj moja 🍒dánčina. Ak ste tam neboli, choďte zajtra! Nebudete sklamaní!!

10/10 celkové hodnotenie

"Dnes som tu..."

Bol prvýkrát a personál bol taký milý! Dostal som max a syrový pohár a bolo to vynikajúce. Pečivo vyzeralo úžasne, určite sa vrátim!

10/10 celkové hodnotenie

"Služba, jedlo, konzistencia..."

Sú niektoré z dobrých vecí, ktoré môžem povedať o tomto mieste, rozhodli sme sa prísť aspoň raz týždenne! BLT je môj obľúbený a prisahám naň! Keby som mohol dať tomuto miestu 10/5, urobil by som to

8/10 celkové hodnotenie

"Aj keď je..."

To miesto skvelé pre jedlo a pečivo.... výzdoba vo vnútri POTREBUJE POMOC. Majitelia musia vidieť neskutočne roztrhané sedačky búdky a nutnosť smrek od farby a hĺbkového čistenia!!! Účtujú ceny, ktoré sú určite na vyššej strane....no, prečo by nedali nejaké tie peniaze do údržby miesta?? To ma šokuje, ako majiteľ ignoruje tieto položky, ktoré návštevníci vidia každý deň!

10/10 celkové hodnotenie

"Skvelé miesto na..."

Raňajky, neskoré raňajky alebo obed! ! Káva je tiež úplne fantastická!

8/10 celkové hodnotenie

"Skvelé raňajky. Ceny..."

Sú niekedy trochu vysoké, najmä za jogurt. Ale inak veľmi dobré jedlo. Celkovo je pomer cena/výkon v pohode. Káva je tiež veľmi dobrá podľa amerických štandardov Služba bola fantastická! Mierny odpočet za atmosféru. Už teraz však existuje náznak blížiacej sa alebo prebiehajúcej rekonštrukcie.

6/10 celkové hodnotenie

"Hovorí sa, že..."

3. krát kúzlo, ale myslím, že to nebolo pre nás tu. Boli sme na tomto mieste už niekoľkokrát a služba a jedlo boli skvelé. Ale keď sme tam pred niekoľkými týždňami vošli a oni ani nevenovali žiadnu pozornosť ani nepovedali Ahoj/Vitajte. Vyšli sme von a išli do inej reštaurácie. Chápem, že tu sedíte, ale ak máte plno, nech k nám príde aspoň jedna osoba a povie, že to bude (prázdne) množstvo minút.

10/10 celkové hodnotenie

"Mimoriadne milý personál,..."

Aj keď mi chvíľu trvalo, kým som sa rozhodol, čo chcem. Mám mocha latte a dánsky syr. Celkovo asi 9,50 dolárov, na rovnakej úrovni a dobrá hodnota v porovnaní s väčšinou pekární, v ktorých som bol. Syr dánsky bol dobrý, môžem ho opísať ako akýsi plátkový škoricový valček s tvarohovou náplňou uprostred, šialene dobrý. Mocha latte bolo pravdepodobne to najlepšie, čo som mal v porovnaní s inými miestami, kde som bol. Pokračujte v tom, čo všetci robíte, pretože určite robíte všetko správne. 🙌🙌

10/10 celkové hodnotenie

"Toto miesto je..."

Klasikou Fort Myers. Veľmi chladná atmosféra, posaďte sa a objednajte si z veľkého výberu raňajok a obedov. Francúzska cibuľová polievka je prvotriedna a croissantové sendviče sú nevyhnutnosťou.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10