Menu
zdroj: Google maps


Obsahuje:


Najužitočnejšie hodnotenie:

5/10 celkové hodnotenie pred 2 rokmi

"😋"

Nájdete v:

Mondieu Laboratoire
Hlavné námestie 5, Staré Mesto (Bratislava) - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

5/10 celkové hodnotenie

"😋"

10/10 celkové hodnotenie

"Nase oblubene miesto na neskore ranajky s milou obsluhou."

10/10 celkové hodnotenie

"Ak chcete bohaté, bohaté a chutné raňajky, toto je to správne miesto. Francúzsky toast s ovocím je skutočným zážitkom. Ceny sú vyššie ako priemer v Bratislave, ale stojí za to. Dobré cappuccino, podporované služby.…"

10/10 celkové hodnotenie

"Absolútne úžasné brunch a centrálna poloha. Počas nášho pobytu v Bratislave sme dvakrát navštívili, pretože sme sa všetci do jedla zamilovali! Rozhodne to stojí za peniaze. Jediným negatívom bolo, že to bolo naozaj…"

10/10 celkové hodnotenie

"To správne miesto pre perfektné raňajky, skvelú atmosféru a super ochotný personál! Lákavé raňajky, veľký výber rôznych káv, vajcia na sto spôsobov, smoothies, vylisovaný džús, určite treba odporučiť!…"

10/10 celkové hodnotenie

"Odporucam francuzsku briosku, po nasom vianocku, vo vajci!"

10/10 celkové hodnotenie

"Skvelá káva, príjemné..."

Prostredie, šikovná a milá obsluha. Keď človek sedí pri okne, krásny výhľad na námestie. Vzdy, keď mám chuť na kávu v Bratislave, patrí tento podnik medzi tie prve, ktoré mi napadnú. 🙏

10/10 celkové hodnotenie

"Tento podnik som..."

Dnes navštívil už 2 krát a poviem vám prečo obsluha skvela a vysmiata a jedlo od kuchára bolo famózne. Určite odporúčam

10/10 celkové hodnotenie

"Skvelý podnik, krásny..."

Priestor a naozaj chutné jedlo. Priateľ si veľmi pochvaľoval palacinky, ja som si dala kapustnicu a môžem povedať, že nemá konkurenciu široko ďaleko 😍 určite ešte prídeme

10/10 celkové hodnotenie

"Prišli sme v..."

Nedeľu ráno, pred 9:00. Kaviareň bola skoro prázdna. Rýchlo sme si vybrali a objednali raňajky. Ponáhľali sme sa. Páčilo sa mi, že sme na objednané jedlo nemuseli zbytočne čakať. Obsluhujúci čašník bol rýchly, šikovný - vedel reagovať, profík. Porcia bola veľká, očakávala som menšie lievance. Káva s čokoládou a lieskovcami naplnila moje očakávania. Voňavé, chrumkavé lieskovce v slušnom množstve. Domáce müsli s ovocím a s jogurtom moje očakávania predčilo. Müsli obsahovalo veľa orechov, to mám rada. Neznášam hrozienka.

8/10 celkové hodnotenie

"Posedenie v nedelu..."

Dopoludnia bolo v tomto novozrekonstruovanom prostredi prijemne. Mam rad pohlad na namestie z tohto miesta. Obsluha bola mila a pozorna. Kava je dobra, lievance boli vyborne.

8/10 celkové hodnotenie

"Dlhšie sme čakali..."

Na obsluhu a potom slečna zabudla polovicu našej objednávky, ale nakoniec sme sa dočkali a všetko bolo vynikajúce. Určite prídem zas na absolútne úžasný malinový RAW cake 👌 Dá sa tu platiť kartou a posedenie vonku bolo príjemné. Do kávy je možné si zvoliť aj rôzne alternatívy mlieka ako aj dať si kávu bez kofeínu.

10/10 celkové hodnotenie

"Príjemné prostredie.. Kto..."

Sa chce premiestniť do Francúzska tak zamier do Mondieu na dobrú horúcu čokoládu s banánom. V starom meste majú prevádzok veľa ale ja mam rada tú s poschodím na začiatku starého mesta Laurinska ulica. Určite tam rada pridem opat na pokec s kamoskou.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10