Menu

Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred 7 mesiacmi

"lahodný (Pôvodné) Pyszne"

Nájdete v:

Vera Restaurant
Milhostovská 192, Trebišov - Zobraziť na mape

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:

Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"lahodný (Pôvodné) Pyszne"

8/10 celkové hodnotenie

"Prijemne prostredie chutné..."

Jedlo. Zarazila cena za 0.5 Radler 2.5Eur. (pred týždňom v Prahe centre som pil za cca 2.2e) .. na región zabita cena, chápem ze je teplo ale na tom zarábať zbytočnosť a pokazilo to celkovy dojem .. Preto hviezda dole....

10/10 celkové hodnotenie

"Zabudol som urobit..."

Fotky tak len napisem skusenost s touto restauraciou. Mal som s nimi skusenost len cez donasku pizze, ktora je vynikajuca. Otestovali sme osobnu navstevu. Nebolo co vytknut, objednali sme 3 rozne jedla. Bolo vecer okolo 7dmej. Vsetky 3 jedla nam doniesli do 20 minut co je myslim adekvatny cas. Jedla boli vyborne a velkost porcie primerana. Casnik bol maximalne profesionalny. Toalety a prostredie ciste takze nie je co vytknut. Jedina vec ktora mne osobne vadí bola zapnuta tv. Myslim ze v restauracii by tv so zapnutým futbalom nemala byt. Platba za 3 vecere a 4 napoje 42 eur. V dnesnej dobe tazko povedať ci vela alebo malo.

8/10 celkové hodnotenie

"Jedlo a jeho..."

Cena je super, úprimne v okolí najlepšia reštaurácia za mňa. Prijemná obsluha a milý personál ktorý vždy pomôže. Jediné za čo dávam hviezdičku dole je balenie jedla. Je to v tých najhorších a najmenej ekologických baleniach kde sa mate problém dostať k jedlu a bez noža to inak ani nejde.

10/10 celkové hodnotenie

"Pred nejakym časom..."

( asi pred koronou ) som tu mal nejaké výhrady lebo som musel dlhšie čakať ( menu ). Odvtedy som veľa krát navštívil reštauráciu a nikdy nesklamala. Až dnes som našiel svoju starú recenziu ( na ktorú som zabudol ) tak som ju vymazal a pridávam novú ktorá zodpovedá realite. Určite vhodne aj na obed alebo dokonca na spoločenské akcie.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10
+ Pridať jedlo