Menu
zdroj: Google maps


Obsahuje:


Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Výborné jedlo, milá obsluha, pekný interiér."

Nájdete v:

Collegium café bar & restaurant
Námestie svätého Martina 409/5, Holíč - Zobraziť na mape


Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Výborné jedlo, milá obsluha, pekný interiér."

8/10 celkové hodnotenie

"Pekná a útulná..."

Reštaurácia v širšom centre mesta. Chutná káva z Banskobystrickej pražiarne, zázvorový čaj....(strúhaný zázvor)...pomerne široký výber rumov. K jedlu sme sa nedostali.

10/10 celkové hodnotenie

"Krásne prostredie, obsluha..."

Vždy na vysoko profesionálnej úrovni a jedlo vždy vynikajúce. Odporúčam všetkými desiatimi 😇😊

10/10 celkové hodnotenie

"Výborné jedlo a..."

Skvelý tím. Obsluha je všímavá a stará sa o zákazníkov. Skvelá ponuka rumov. Reštaurácia sa nachádza v centre mesta s bezproblémovým parkovaním. Platba možný aj kartou.

10/10 celkové hodnotenie

"Navštívené 13.04.2019. S..."

Parkovaním pred reštauráciou nie je problém. Samotné priestory reštaurácie sú veľmi príjemné. Žiadne zbytočné blbosti po stenách nevisia. Toalety sú veľmi maličké a nachádzajú sa hneď za vchodom do reštaurácie, pričom cítiť čistiace prostriedky, ktoré prvý dojem trošku znepríjemnia, ale po prechode do jedálenskej časti zmeníte názor. Mali sme rezerváciu a stôl bol pekne nachystaný. Ale čisto bolo všade. Obsluha je veľmi milá a príjemná. Akurát sme asi trafili na študentku, na ktorej bolo vidieť, že sa ešte učí, ale to vôbec nevadilo, nakoľko sa snažila, koľko to išlo. Jedlo bolo taktiež vynikajúce. Ako predjedlo odporúčam zaúdený tatarák, ktorý objemom môže konkurovať hlavnému jedlu. Aj keď škoda, že pri ďalšej návšteve bol stroj na údenie pokazený, teda aspoň takto nám to bolo vysvetlené. Snáď už prišlo k náprave. Všetky jedlá, ktoré sme si objednali boli veľmi kvalite pripravené a steak, ktorý chcete mať pripravený formou medium rare, tak ho skutočne aj takýto pripravený dostanete. Z nápojov nájdete klasiku ako všade. Oceňujem slušný výber rumov, ktoré majú ľudovú cenu oproti konkurenciám dovolím si napísať po celom Slovensku. Dezerty sú tiež veľmi chutné. Ceny v reštaurácií na tejto úrovni sú podľa môjho názoru pod slovenským priemerom, takže ceny hodnotím pozitívne. Jediné s čím som mal problém, bola chuť kávy, ktorá pre mňa osobne bola veľmi ale veľmi kyslá. Čo však nič nezmení na plnom hodnotení tejto reštaurácie. Napriek tomu, určite sa do reštaurácie ešte niekoľkokrát vrátim a budem verným zákazníkom, aj keď bez kávy. Možno keď zmenia typ. Na záver ešte raz pripomínam, že v reštaurácií pracujú aj študenti, tak vyzývam všetkých, aby boli ohľaduplní a ocenili ich snahu.

10/10 celkové hodnotenie

"Utulna restauracia, kde..."

Studenti ziskavaju prax ci uz ako kuchari, barmani alebo ako casnici. Vzdy sa tu dobre najem, alebo si dam dobru kavu s nejakym skvelym zakuskom

10/10 celkové hodnotenie

"Výborné jedlo, milá..."

Obsluha, pekný interiér.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10