Menu
Fancy


Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Nezabudnuteľná ochutnávka. 🥩😋"

Nájdete v:

RIVERBANK Restaurant Bratislava
Dvořákovo nábrežie 7528/6, Staré Mesto (Bratislava) - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Nezabudnuteľná ochutnávka. 🥩😋"

10/10 celkové hodnotenie

"Takto to ma..."

Vyzerať, keď profesionál vari a baví ho to. Mne osobne kuchyňa pána Žideka veľmi chuti, sledujem jeho cestu gastronómie odkedy varil v Erdődyho paláci cez Albrecht až po dnešok a vždy som odchádzal maximálne spokojný. Bravo a veľké Ďakujem.

10/10 celkové hodnotenie

"Elegantná reštaurácia s..."

Tichou až zamatovou atmosférou, prijemne posedenie, výborná kuchyňa, naozaj neviem čo by som mohol vytknúť. Milí a nápomocní čašníci. Steak s pečienkou určite robil umelec-kuchár. Taktiež zubáč bol jemný ako masielko. Pokial sa chcete chutne najesť v príjemnom prostredí, odporúčam...

10/10 celkové hodnotenie

"Exkluzívna reštaurácia, šéf..."

Je tu Židek, odporúčam špecialitu Divina. Vynikajúce jedlo, adekvátne ceny.

10/10 celkové hodnotenie

"S priateľkou sme..."

Si obaja dali šéfkuchárovo 5 chodové degustačné menu s vínnym párovaním. Mojim hobby je varenie ale musím uznať, že toto celé bol jeden perfektný zážitok s naprosto jedinečným a chuťovo dokonalým jedlom. Táto reštaurácia nie je len miesto kam sa pôjdete najesť keď ste poriadne vyhladnutý - toto je reštaurácia kde sa dokonale najete aj keď na nič nemáte chuť. Dokonalo pripravené jedlo v kombinácií s mimoriadne prijemným personálom asi takto by som to zhrnul.

10/10 celkové hodnotenie

"Vynikajúce jedlo, výborná..."

Obsluha, najlepšia reštaurácia

8/10 celkové hodnotenie

"z gastronomickeho hladiska..."

Perfektne. jedlo je ukazkovo pripravene a krasne naservirovane. na jedlo sme necakali dlho. varia europsku kuchynu a v ponuke su aj lokalne a sezonne speciality. pekne prostredie a prijemna hudba. personal sa o vas stara, da sa s nimi porozpravat. ceny jedal akceptovatelne. predjedlo bolo priliz velke a nevedel som ho dojest. naopak hlavne jedlo bolo mensie, respektive v normalnej velkosti. na privitanie welcome dish, ako pred-predjedlo. ponuka vin je spickova no marza na vinach vo vinnej karte je extremna. urcite prideme znova akurat si po prvej skusenosti inak navolime jedla a vino vzhladom na velkost porcii a cenu vina. hlavny kuchar jaro zidek prisiel medzi hosti a ubezpecil sa ze je vsetko v poriadku. velmi prijemny chlapik. tesim sa na dalsiu navstevu.

8/10 celkové hodnotenie

"Všetko v poriadku..."

Akurát jediný detail. Pri raňajkách si partner objednal latte... Miluje tú penu... A vypadli nám oči, keď mu ku káve dali drevenú paličku ako v bufete 🙈 Nebol problém aby doniesol čašník lyžičku. Tak sme sa opýtali, že prečo tá palička. Že ich majú málo 😆😂🙈

10/10 celkové hodnotenie

"Vyborny zubac s..."

Netradicnou kombinaciou tvarohovych halusiek, v style madarskej kuchyne. Odporucam!

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10