MenuNajužitočnejšie hodnotenie:

8/10 celkové hodnotenie pred 10 mesiacmi

"Poctivá príprava. Nie je čo vytknúť. 👏"

Nájdete v:

Mestský pivovar Alžbetka
Mickiewiczova 2242/1, Staré Mesto (Bratislava) - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

8/10 celkové hodnotenie

"Poctivá príprava. Nie je čo vytknúť. 👏"

10/10 celkové hodnotenie

"Boli sme pozriet..."

V "novej" alzbetke...nebudem to rozoberat :)..davam 5*..vsetko jedlo super, (tatarak, hov. jazyk, husacia pasteka, sandwich)..mila, pozorna casnicka..a teraz "pripomienky" :).. pri vstupe je dlho citit kanalizacia, topinky k tataraku by boli lepsie robene na panvici a nie vo friteze..a uvital by som v ponuke aj arasidy, chipsy..urcite sa vratime na dalsiu degustaciu a prijemne posedenie:)

8/10 celkové hodnotenie

"Dátum návštevy :8.4.2022..."

Cca 12 30. Priestory sú veľmi pekné, dal som si obedové menu Caesar šalát. Ako polievka bol slepačí vývar. K menu citrónová voda, čo sa mi veľmi páčilo. Aj polievka aj hlavné jedlo boli výborné. Vývar bol silný, a správne dochuteny. Šalát bol tiež chutný, avšak radšej by som prial klasickú variantu, pripadne kuracie kúsky skôr grilované ako vyprážané. Napriek tomu bol šalát chutný. Pred cca rokom sme tam boli na pive a tiež sme boli veľmi spokojní. Obsluha príjemná a rýchla. Určite rád znovu navštívim.

10/10 celkové hodnotenie

"Dátum návštevy: 21.2.2022,..."

20:03 Prvý krát som navštívil pivovar Alžbetka a pamätám si ešte, že na mieste pivovaru bola kedysi Billa. Ochutnal som ležiak Komín 11°. Cena: 2,20 € Vôňa: Sladová. Chuť: Chmeľová a výrazne horkastá koncovka. Ozaj dobrý ležiak a aj vo farbe je hútny. Piteľnosť je dobrá 😀. Nemám, čo vyčítať a mám chuť okoštovať ostatné „komíny“ nabudúce 😂. Komín 11°: 4/5* Celkové hodnotenie: 5/5* a páčil sami pivovar. Je dosť veľký a priestranný. Nabudúce musím ochutnať všetky pivká z dieľne Komínu a oplatí sa sem sadnúť na pivko a jedlo nemôžem žial hodnotiť, lebo som nekonzumoval.

8/10 celkové hodnotenie

"Podnik, ktorý napriek..."

Tomu, že má v názve slovko "pivovar", nemá vlastné pivo, ale podáva pivo z ružinovského pivovaru Komín. Cenovo na centrum Bratislavy taký priemer. Ak sedíte na terase, obrňte sa trpezlivosťou, keďže obsluha sa tam ukazuje pomerne zriedka.

6/10 celkové hodnotenie

"Halušky boli nevýrazné,..."

Ale čo bolo na nich výrazné bola cena. Lepšie som mal na Sliezkom dome - viď foto (rovnaká cena 🙃) aj keď boli z polotovaru - to už je umenie.

10/10 celkové hodnotenie

"Počas prechádzky Bratislavou..."

Sme si vyhliadli túto piváreň, kde by sme sa chceli zastaviť na obed a samozrejme aj pivo. A veru dobre sme si vybrali. Začalo to peknými, veľkými a čistými priestormi a pokračovalo uvítaním milým a svojským čašníkom. Lokálne pivo bolo fantastické, Matuška bol načapovaný a taktiež výborný a prekvapením bolo aj výborné lokálne nealko pivo. Celé sa to zakončilo výborným jedlom, Burger Alžbetka bol skvele dochutený, čerstvý a s dobrou žemľou, Quesadilla bola taktiež výborná, rovnako aj Hovädzí guláš. Určite sa tu budem snažiť vrátiť pri ďalšej návšteve Bratislavy.

10/10 celkové hodnotenie

"Zastavili sme sa..."

Na obed. Reštaurácia mala svoje čaro.Obsluha pohotová, čakacia doba v norme.Dali sme si obedové menu. Podavaju k jedlu vodu s citrónom,čo potešilo.Cena obedu pre dvoch 18 €, ale jedno menu bolo special,čiže o dve eurá drahšie ako normálne menu.

6/10 celkové hodnotenie

"Jednu dobu som..."

Toto miesto pravidelne navštevovala. Pretože je to viac cenovo dostupnejšia (ale len v starom meste) reštaurácia. No ale to jedlo je také no. Je dobré ale nie vynikajúce. Také 2 mínus až 3. Minule som si tu dala kačicu, a úprimne tak veľmi som sa na ňu tešila! Ale rovno zo mňa toto nadšenie opadlo. Kačka ani nebola taká dobrá, nie tak dobre chutne pripravená-mala som pocit ani že nie dostatočne dokorenená. K tomu bola nejaká batátová kaša. Tá bola fajn ale nič kyslé k tomu, ani uhorka! A pritom by sa to tam tak perfektne hodilo! Mám pocit že akoby málo im chýba k tomu aby varili fakt že chutné jedlo. Sú tam nedostatky, pravý gurmán si až tak nepochutí! Ale interiér je veľmi krásny, vintage domáca atmosféra! Čo sa týka obsluhy, záleží na koho natrafíte. Ale celkovo táto reštaurácia nie je katastrofa a možno niekedy by som sa sem na obed vrátila. Ale aj to v nejakom prípade núdze.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10