Menu
Super10 hodnotení 7.8

Nakladaný hermelín

od Čierny Pes

4.90
Staré Mesto (Bratislava)Najužitočnejšie hodnotenie:

7/10 celkové hodnotenie pred 2 mesiacmi

"Aký bol hermelín nie je dôležité. Dôležité je, že iba tu ti k nemu dajú Lavínu 🍻."

Nájdete v:

Čierny Pes
Na vŕšku 338/2, Staré Mesto (Bratislava) - Zobraziť na mape


Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

7/10 celkové hodnotenie

"Aký bol hermelín nie je dôležité. Dôležité je, že iba tu ti k nemu dajú Lavínu 🍻."

6/10 celkové hodnotenie

"Obvykle jedna z..."

Najlepších krčiem v meste, super atmosféra a dobré pivo. Chodíme sem párkrát do mesiaca. Akurát nová obsluha je trošku spomalená a mimo, čo sa dá hodiť na nedostatok skúseností. Čo bolo ale vysloveným odfláknutím bola limonáda plná kôstok, ktorú sme včera dostali a najmä tieto nivové toasty, ktoré sa ani nedali jesť. Čakali sme na ne dlho, nakoniec ich čašníčka priniesla a nechala chladnúť na pulte. Po opýtaní, či sú naše povedala, že asi, že nevie, kam majú ísť. Po sťažnosti na to, že v každom toaste bola v strede hruda nivy, kt. sa nedala jesť a po okrajoch nič, iba pokývala hlavou. V minulosti to tu bolo vždy skvelé a preto dám podniku ešte šancu, ale zvážte preškolenie personálu...

8/10 celkové hodnotenie

"Very nice and..."

Cozy place with good slovak IPA Wywar. Definitely will come bavk again. Veľmi príjemný a originálny podnik. Trošku prispatá a “nevtieravá” obsluha, každé pivo si bolo treba isť vypýtať, ale chválim, že sa čapuje aj dobré slovenské pivko Wywar! ;)

8/10 celkové hodnotenie

"Chutné pivko aj..."

Chuťovky k nemu. Obsluha super klobúk dole že jedna čašníčka stíha obsluhovať a ešte aj pripravovať jedlo v mini kuchynke

10/10 celkové hodnotenie

"Príjemná atmosféra, skvelá..."

Klobáska, len obsluha trochu nestíhala.

8/10 celkové hodnotenie

"Menší podnik celkom..."

Zašitý v centre mesta, za mňa priestory trošku ošarpané ale nie je to nič hrozné. Klasické miesto keď si chcete večer sadnúť na pivo a poprípade aj niečo jednoduché zjesť.

6/10 celkové hodnotenie

"Chodim do Psa..."

Roky a s roznymi partiami a vzdy skvele pivko, jedlo, atmosfera a obsluha, ale po vcerajsku 2.7. mam pokazenu chut a asi dlhsie nepridem: v podniku skoro nikoho a dievcatko na bare si ma ani nevsimlo, ked som pred nou stala, asi isla na hriby alebo co, ale neskutocne dlho jej trvalo doniest 2 piva (opakujem podnik skoro prazdny - viem, ako to tam je, ked je plno), a ked sme si objednali druhe kolo, tak pani co prave prisli, boli obsluzeni skor. Obsluha je tam vzdy topka, ale toto bolo otrasne.

10/10 celkové hodnotenie

"Skvelé miesto, na..."

Ktoré mám veľa spomienok. Dobré pivo Bernard a k tomu aj tradičné pochutiny k nemu. Odporúčam navštíviť, každopádne naotálajte dlho pretože ku večeru ťažko nájdete stôl.

10/10 celkové hodnotenie

"Navštívené: 5.7.2023, 18:52 Troška..."

Oneakorená recenzia z mojej strany, ale aby som nezabudol. V tento deň bol podnik prázdny, lebo bol sviatok a ľudia asi boli rozlietaný po dovolenkách. Prostredie podniku je zaujímavé a nasávate tu takú špecifickú atmošku 😀. Škoda je, že som už pozabudol ceny piviek, ale dal som si tuším lávového Bernarda a chutil dobre.

10/10 celkové hodnotenie

"Parádny šenk s..."

Atmoškou. Na nič sa nehrá, stará dobrá klasika. Skvelý výber pív, za bezkonkurenčné ceny v Bratislavskom centre. Jedlo som nekoštoval, ale pivko chutilo 👌👍😁

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10