Menu
zdroj: Google maps
Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Priateľský servis a extrémne nízke ceny za jedlo i nápoje. Majú tiež pivo, ktoré si tu sami pripravujú. K dispozícii je aj fajčiarsky salónik.…"

Nájdete v:

Bratislava Flagship Restaurant
Námestie SNP 8, Staré Mesto (Košice) - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Priateľský servis a extrémne nízke ceny za jedlo i nápoje. Majú tiež pivo, ktoré si tu sami pripravujú. K dispozícii je aj fajčiarsky salónik.…"

10/10 celkové hodnotenie

"Bratislavu MUSÍTE navštíviť. Naozaj sa mi páči pierogi a domáca cola! !…"

10/10 celkové hodnotenie

"Jedlo a pitie sú také dobré. Cena je prijateľná, zákaznícky servis je vynikajúci, vrelo odporúčam.…"

10/10 celkové hodnotenie

"Prídem sem vyskúšať ďalšiu polievku. Radím všetkým. (Pôvodné)…"

10/10 celkové hodnotenie

"Skvelé lokálne, typicky slovenské chute, efektívne služby, nie dlhé čakacie lehoty a priaznivé ceny. Pre toto miesto s dušou a históriou. Rozhodne to odporúčam.…"

10/10 celkové hodnotenie

"Musel som trochu počkať na stôl (boli sme večer 1. januára), ale jedlo to vyhladilo…"

10/10 celkové hodnotenie

"Это было, очень..."

вкусно ) по цене более чем адекватно Большое спасибо всем, кто был причастен к нашему ужину) и даже тем людям которые придумали эти национальные блюда 😊 Отдельное спасибо официанту который нас обслуживал, Парень пытался говорить по русски, у него это неплохо получалось😉 и это было шикарным комплиментом для нас ) Ak si niekto pozerá recenzie z návodu, toto je pre vás ♥ ️ Bolo to veľmi chutné) za cenu viac ako primeranú Veľká vďaka všetkým, ktorí sa podieľali na našej večeri) a dokonca aj tým ľuďom, ktorí vymysleli tieto národné jedlá 😊 Špeciálne poďakovanie patrí čašníkovi, ktorý nás obsluhoval, ten chlap sa snažil hovoriť po rusky, urobil to dobre a bol to pre nás nádherný kompliment)

10/10 celkové hodnotenie

"Ja len ..."

Chcem povedať, že už druhý krát nás obsluhovala najmilšia slečna🙏🏻. Som šťastný, keď stretnem milých ľudí, ktorých práca baví a robia ju najlepšie. Dosť to motivuje a posúvať dobrú energiu ďalej. Teší má, že toto pekne miesto má aj príjemnú obsluhu💙

10/10 celkové hodnotenie

"Bol som s..."

3 chalanmi z US kvôli tradičnej Slovenskej kuchyni, všetkým nám chutilo, obsluha bola príjemná a na jedlo sme nečakali dlho, odporúčam!

8/10 celkové hodnotenie

"Poradil mi známy..."

Z Bratislavy že sa tu varia slovenské jedlá a špeciality. Pri príchode ma privítal celkom zaujímavý interiér reštaurácie ako aj chodba ktorá dýcha historickým štýlom. Počas mojej návštevy tam bolo veľmi veľa ľudí pretože bolo popoludní. Ja s kamarátom sme si museli ísť sadnúť hore na poschodie za pult s barovými stoličkami. Jedálny lístok bol ozaj pestrý tradičnou slovenskou kuchyňou. V nápojovom lístku ponúkajú pivo a iné alko či nealko nápoje. Dajú sa tu dokonca kúpiť tričká a mikiny tejto reštaurácie. Ja s kamarátom sme si konkrétne objednali bryndzové halušky (9,20) s veľkou kofolou (1,90). Oblsuha bola ústretová, priateľská a rýchla. Bolo naozaj cítiť že to nieje polotovar ale že je to originál rozpracované a uvarené. Stálo ma to dokopy 11,10€ Síce sa nesťažujem na chuť jedla a ani nie na cenu ale skôr na to že na tanieri som mal toho akosi málo a za tú cenu by som očakával trošku toho viac.

10/10 celkové hodnotenie

"Dnes som navstivila..."

Tuto restauraciu. Vsetko bolo na 5 +++++. Obsluha - rychla, mily personal, prostredie, no a jedlo bolo vyborne. Neverte negativnym recenziam, ale navstivte osobne tuto restiku a presvedcte sa o kvalitach osobne. Tie negativne pisu ludia z konkurencie, aby odlakali hosti. Urcite sa sem vratim a doporucim mojim znamym.

10/10 celkové hodnotenie

"Tradičná Slovenska kuchyňa...."

Prostredie reštaurácie je krásne v starodávnej budove. Obsluha je veľmi Mila a šikovná. Jedlo mi chutilo a môžem odporúčať.

10/10 celkové hodnotenie

"Skvele varia tradičné..."

Slovenské jedlá. A je to aj skvelý priestor na väčší event.

8/10 celkové hodnotenie

"Prostredie veľmi pekné...."

Ulička smerom z ulice do reštaurácie je štýlová, v historickom, dobovom štýle. Avšak nepochopím načo tam majú hore pri kuchyni tých chudákov papagájov v klietke a v tom hluku. A nechápem tiež krátke otváracie hodiny v piatok a sobotu len do 23:00, čo je na víkendovú Bratislavu až smiešne.

10/10 celkové hodnotenie

"Príjemný podnik, zaujímavý..."

Dizajn, pekné prostredie príjemná atmosféra, veľké a čisté toalety, ešte relatívne dostupné ceny za pivo. Jedlo chutné aj keď drahšie, no je to centrum mesta, tak sa nie je moc čo čudovať a náklady na prevádzku asi tiež nemajú nízke, keďže ten podnik je celkom veľký. Vo všeobecnosti stojí za to navštíviť ten podnik. Mne osobne sa páči.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10