Menu

jedál v kategórii Jedlá v oblasti: Vyberte...

Aktívny filter:
 1. Fotografia jedla Rebierka Mäsité

  Rebierka

  Penzión Zlatá Putňa
  • Úplný TOP3 hodnotení10.0
  Príjemná obsluha, krasne prostredie, perfektná kuchyňa. Vrelo odporúčam Výborné jedlá, milá obsluha, pekné prostredie Príjemné prostredie, výborná obsluha a chutné jedlo.
 2. Fotografia jedla Cheesecake Dezerty

  Cheesecake

  Penzión Zlatá Putňa
  • Úplný TOP1 hodnotení10.0
  V restauracii sme boli skupina 23 ludi, kazdy si objednak nieco ine z Menu. Sice sme chvilu cakali ale cakabie stalo za to! Uzasba bola hubova polievka a pastrnakovy krem bol uzasne jemny;) Obsluha vychadzala v ustrety. Chvalim aj prostredie a parkovacie miesta.
 3. Fotografia jedla vyprážaný syr Bezmäsité

  vyprážaný syr

  Vera Restaurant
  • Úplný TOP1 hodnotení10.0
  lahodný (Pôvodné) Pyszne
 4. Fotografia jedla Paradajková polievka Polievky

  Paradajková polievka

  Penzión Zlatá Putňa
  • Úžasné8 hodnotení8.5
  Celkom chutné jedlo, personál v pohode, rýchla obsluha. Trošku horší prístup, resp. parkovanie a "navigovanie" do reštaurácie. Nejaká tabuľa s nápisom vstup do reštaurácie by na parkovisku nezaškodila. Inak sa dalo najesť v pohode. Totálna spokojnosť, super jedlo, super personál, usmievaví ľudia, milá majiteľka, ochutnávka vína 100 bodov. Príjemná obsluha, krasne prostredie, perfektná kuchyňa. Vrelo odporúčam Cena polievok 4eurá,hlavné jedlo 10-12 eur.Veľmy pekné prostredie príjemná obsluha .Mal som držkovú a paprikáš zo zubáča - odporúčame. Výborné jedlo. Veľmi dobrý servis. Odporúčam toto miesto. (Pôvodné)… Veľmi dobrá domáca kuchyňa :) (Pôvodné)… Výborné jedlá, milá obsluha, pekné prostredie Zamestnanci neovládajú angličtinu ani iný medzinárodný jazyk; Zamestnanci nevedia odporučiť špeciality; Menu je zaprášené!…