Menu
zdroj: Google maps
Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Majitelia sú skutočne milí ľudia ..... Pri práci v relaxačnom režime máte pocit, že ste vítaní zostať a baviť sa. Jedlo, ktoré vidíte, ako pripravujú a pokovujú.…"

Nájdete v:

Bistro Suvlaki
Krížna 8, Staré Mesto (Bratislava) - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Majitelia sú skutočne milí ľudia ..... Pri práci v relaxačnom režime máte pocit, že ste vítaní zostať a baviť sa. Jedlo, ktoré vidíte, ako pripravujú a pokovujú.…"

10/10 celkové hodnotenie

"Toto miesto má jedinečnú atmosféru. Majiteľ a personál sú veľmi priateľskí a pohostinní. Jedlo je vynikajúce a má autentickú grécku chuť. Cena je viac ako prijateľná. Moje momentálne najobľúbenejšie jedlá sú jahňacie…"

10/10 celkové hodnotenie

"Úžasné miesto vlastenecký ochotný a jediný, kto bol spoločenský na celom slovensku…"

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi dobrá ponuka..."

Gréckych jedál, chutné, cenovo dostupné, veľmi milá obsluha, bolo tam trochu rušno, ale veľmi mi to neprekážalo, určite sa vrátim

10/10 celkové hodnotenie

"Najlepšie bistro s..."

Gréckym jedlom, ktoré vám pripraví rodený grek so svojou rodinou. Obsluha je milá a keď si nevieš vybrať nechaj si poradiť. Sadnúť si môžeš pred bistro kde je hlavne počas týždňa rušno, hlavne od cesty. Víkend je ale fajn. Odporúčam a rád sa sem vrátim.

10/10 celkové hodnotenie

"Milujem toto bistro!..."

Vždy tam chodím na grilovaný halloumi. Minulý týždeň som vymákla aj tieto cuketové guľky s tzatziki a bola som veľmi spokojná. Obsluha je neskutočne milá a vždy dobre naladená. Teším sa na každú jednu návštevu 💙

10/10 celkové hodnotenie

"Objednane cez wolt,ale..."

Pri jedení som mal pocit ako keby to prave predomnou pripravili a naložili na stôl 🙂 odporúčam syr halloumi 🤩

10/10 celkové hodnotenie

"Na tomto podniku..."

Mám rád jeho atmosféru, majitelia sú veľmi milí a ochotní plus vynikajúce jedlo. Najradšej mám krevety v paradajkovej omáčke, kalamáre alebo minule som prvýkrát ochutnal ako predjedlo grilovanú papriku s feta syrom a bola výborná.

6/10 celkové hodnotenie

"Pita gyros veľmi..."

Dobrý, jahňacie kotlety som jedol aj makksie, nabudúce by som si dal radšej niečo iné. Obsluha bola super.

10/10 celkové hodnotenie

"Úžasne jedlo, príjemná..."

Atmosféra a skvelý grécky večer! MUSÍTE SA ZASTAVIŤ

10/10 celkové hodnotenie

"Za bravčový gyros..."

V pite + dezert (kantaifi) som platil 4.50€. Porcie adekvátne, jedlo chutné a obsluha veľmi rýchla.

8/10 celkové hodnotenie

"Malý kúsok Grécka..."

V centre Bratislavy. Výborné jedlo a autentická obsluha, ako keby som bol niekde uličkách Atén.

10/10 celkové hodnotenie

"Keby to bolo..."

Možné, dám aj 10⭐ Interiér reštaurácie dýcha novotou, zariadenie je zladené do modro-bielej, v pozadí hrá grécka hudba, na stenách sú tapety s motívom Santorini, proste všetko podporuje autentickú atmosféru stredomoria a naozaj máte pocit, že ste jednou nohou v Grécku🇬🇷. Jedlo bolo fantastické. Na začiatok som ochutnala mix teplých predjedál, čo obsahovalo taštičky plnené kozím syrom, plnený vínny list, bravčové gulôčky a kúsky syra, podávané na ľadovom šaláte s tzaziki. Druhý chod bolo pita menu s kuracím gyrosom a hranolkami. Všetko čerstvo pripravené, výborne ochutené a sýte. K tomu na pitie lahodné grécke biele víno🍷 Čerešnička na torte bol dezert dňa - vanilkový krém. No a pán čašník/majiteľ si zaslúži špeciálnu pochvalu. Bol mimoriadne kontaktný, ochotný poradiť, temperamentný a vďačný. Rada prídem aj nabudúce.

6/10 celkové hodnotenie

"Prišiel som, skusim..."

Som. Cez obed dlhá rada, potom dlhé čakanie a nakoniec to čo na fotke. Gumené a miestami do čierna spálené mäso, hranolky mäkké a nasiate olejom. 0 celá nič zeleniny ako príloha, tzatziky fajn. Za mňa celkové sklamanie, nakoľko som mal podľa recenzií rádovo vyššie očakávania.

10/10 celkové hodnotenie

"Výborná kuchyňa a..."

Prívetivé ceny. Obsluha veľmi rýchla. Možnosť sedieť dnu tak aj vonku, ale iba pár stolov. Určite sa ešte vrátime.

10/10 celkové hodnotenie

"Výborné jedlo, ktorého..."

Chuť vám príjemne pripomenie letnú dovolenku 😊. Veľmi milý a ústretový personál návštevu doladí. Nájdete tu všetky typické grécke jedlá - gyros, suvlaki, fetu, olivy... ale pečená paprika s pita chlebom je tu pre mňa TOP 👍. Nájdete tu aj naozaj pestré denné menu. No a teraz sa podarilo bistro rozšíriť o vedľajší priestor, takže pribudli stoly a ďalšie miesta. Nech sa vam darí, určite sa sem radi vrátime 😉.

10/10 celkové hodnotenie

"Najlepšie grécke jedlo..."

V Bratislave! Extrémne delikátne, skvelá obsluha a pocit domova na jednom mieste. Dokonalé! Určite sa sem budeme pravidelne vracať - odporúčame 10/10!

10/10 celkové hodnotenie

"7,9€ hovädzí grécky..."

Kebab tanier Jeden z najlepších kebabov na SK👍 Rýchla obsluha👍

10/10 celkové hodnotenie

"Cítili sme sa..."

Ako v Grécku, naozaj. :) veľmi chutné jedlo a úžasne milá obsluha!:) Budem sa vracať pravidelne.

10/10 celkové hodnotenie

"Jedlo vynikajúce, autentické..."

Grécke chute, dovolenková atmosféra, super ceny.

8/10 celkové hodnotenie

"Dobrý deň, keďže..."

Nie som z BA, išlo len o moju druhú návštevu v bistre Suvlaki, zmenilo sa za ten rok celkom dosť, rozšírené priestory, pekné veľkoformátové fotky na stenách, modrá farba pripomínajúca milované grécke more, posedenie príjemné, pohodlné.. možno na stoloch by mohlo byť aj niečo viac, ako len soľ :) zadnú časť bistra by som upravil o trošku viac, aby sa človek cítil ako v pravej gréckej taverne, proste vpredu bistro a vzadu niečo na dlhšie posedenie a ochutnávanie všetkých možných meze pri dobrej vychladenej retsine. Ale to je len moj drobný nepodstatny postreh. Naposledy nás obsluhoval veselý pán z Cypru, tentokrát pribudli čašníčky. Doporučujem aspoň rovnaké modré tričká s logom bistra pre ne, nech to má štýl, inak nemám námietky. Čo sa týka jedla, vyskúšali sme toho opäť veľa ako vzdy: gyros, souvlaki, tzatziky, hranolky, pitu, rybky atherina ( prekvapivo čerstvé ) grilovanú papriku plnenú fetou, ale žiaľ vo vnútri bolo veľmi málo fety. Keď porovnám koľko fety som dostal naposledy v Grécku, kde až vytekala von z papriky, tu jej bolo žalostne málo. Na sladkú baklavu s frappe tentoraz nezostalo v bruchu miesto :) pred rokom sme dostali po večeri ako sa na Grécko patrí pohárik tsipura, tento raz nič. Inak sme k jedlu nemali nikto žiadne námietky, nabudúce vyskúšame opäť iné dobroty. Vždy keď budeme v Bratislave sa k vám radi prídeme najesť a samozrejme návštevu doporučujem aj ostatným, komu nestačí len trojuholník pizze z okienka. Efcharisto!

8/10 celkové hodnotenie

"Originálna grécka atmosféra..."

Rodinného podniku. Jedlo veľmi chutné, klasické grécke. Chodievame sem pravidelne kvôli tejto atmosfére. Hrá tu grécka hudba, sedieť sa sa vnútri aj vonku, my sedávame väčšinou vnútri. Dávame si tu kurací gyros, ryby, suvlaki atď.. prijali by sme viac grilovaných rýb, celých kusov alebo filetov. Taktiež mi tu chýba okrem pithy, ktorú nejem, lebo nejem múčne jedlá nejaký zemiak (o hranolkách vieme) alebo grilovaná zelenina a taktiež nejaké zeleninové jedlá okrem obyčajného ľadového šalátu a rajčiny. Olivy a syr tu majú super. Budeme sa sem vracať a keď sa na tom popracuje, tak pridáme ďalšiu hviezdičku 😁✌️

10/10 celkové hodnotenie

"Výborné autentické grécke..."

Jedlo za výbornú cenu. Vyskúšali sme viacero jedál a všetky boli skvelé. Iba hranolky sú priemerné a skoro nechrumkavé ale tie sú najmenej doležité v tomto jedle.

10/10 celkové hodnotenie

"Skvelá obsluha, perfektné..."

Jedlo, ceny úplne v pohode a hlavne príjemná atmosféra. Bol som prvý krát a budem chodiť určite častejšie.

10/10 celkové hodnotenie

"Napriek tomu že..."

Grécke jedlo veľmi nemusím, toto bistro prekvapilo. Príjemná obsluha a dobrú jedlo. Chcelo by to len máličko väčšie porcie. Jahňacie nanešťastie zbytočne mastné. Výborná rybacia polievka z tresky. Parkovanie v blízkom podzemnom parkovisku.

10/10 celkové hodnotenie

"Gyros v pite..."

Bol veľmi chutný a svojím spôsobom sa v dobrom odlišuje od typických kebabov, aké nájdete na každom druhom rohu a ešte aj za bezkonkurenčnú cenu 3,5€. V prevádzke hrala grécka hudba, ktorá dodávala miestu veľmi peknú atmosféru a rovnako aj prístup pána majiteľa, ktorý bol veľmi priateľský. Platba možná aj kartou.

8/10 celkové hodnotenie

"Grécku kuchyňu mám..."

Veľmi rád, ale tie mokré hranolky už ma nebavia. Ocenil by som ak by ste už pridali aj nejaké lokálne čapované pivo. Ďakujem.

10/10 celkové hodnotenie

"Autentická kuchyňa, autentická..."

Atmosféra, veľmi milý pán majiteľ aj celý personál. Cítili sme sa veľmi príjemne, a veľmi nám chutilo. Určite prídeme vyskúšať ešte ďalšie jedlá z lístka.

10/10 celkové hodnotenie

"Všetko bolo výborné...."

Obsluha je tu naozaj jedinečná. Išli sme tri kamošky v piatok večer na večeru a vyšlo to na moje meniny. Od majiteľa sme dostali prípitok aj dezert. Naozaj boli všetci obsluhujúci veľmi milí a priateľskí. Priestor dýcha gréckou atmosférou. Jedine som mala pocit že porcie boli o čosi menšie.

10/10 celkové hodnotenie

"Super miesto, príjemná..."

Obsluha, jedlo veľmi rýchlo a dobre pripravené. Oplatí sa zastaviť!

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10