Menu
Úžasné8 hodnotení 8.3

Nestville Chocolate

Hniezdne 512, Nezaradené - Zobraziť na mape

Mapa:

Hodnotenia:

8.3 Úžasné Na základe 8 hodnotení
Celkové hodnotenie
8.3
10/10 celkové hodnotenie pred 8 mesiacmi

"Fajn expozícia všetkého..."

Okolo výroby čokolády a destilátov. K dispozícii je možné si kúpiť všetko, čo sa v Nestville vyrába. Je možné si dať v reštaurácii aj občerstvenie, jedlo, nápoje a kúpiť si pár suvenírov a darčekov. Možnosť sedieť aj vonku.

8/10 celkové hodnotenie pred 6 mesiacmi

"Neuveriteľne lahodné horúce..."

čokolády. Jedine že sme si na nich museli aj v prázdnom podniku počkať. Pri dlhšom čakaní v preplnenom podniku by som dal aj 5 hviezdičiek.

8/10 celkové hodnotenie pred 11 mesiacmi

"Pekné prostredie len..."

Niektorý personál by sa mal viac rozhýbať aby mali väčšiu tržbu. Nebol kto by nám predal pralinky . Dvaja sa motali okolo myčky pričom zase pani pri kase stihla účtovať a robiť kávy.

10/10 celkové hodnotenie pred 11 mesiacmi

"Obsluhoval nas mladik,..."

Ktory tam bol len druhy den, takze objednavku trosku poplietol, ale odpustili sme mu 🙂 Horucu cokoladu vyskusajte, ale nedavajte si slahacku ani marshmallows, budete mat sladko az za usami. Ja som si dala tematicky Barbie cheesecake 🙂

6/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Pekné miesto na..."

Oddych, kávičku, koláčik, čokoládu. Štýlová čokoladovňa, produkty aj z výrobne alkoholu. Majú aj zákusky. Maková torta bola mňam. Detské ihrisko, poplatok 3€/2hod. No a teraz obsluha. Sú tam dievčatá, ktoré neviem či mali už toho za celý deň dosť čo chápem, ale mali ba skúsiť aspoň trochu viac usmievať. Prax v obsluhe mierne stagnuje. Objednali sme dva zákusky jednu kávu, ale to až po dlhšej dobe kým si nás vôbec niekto všimol. No najprv prišla káva a keď som mal skoro vypitù prišla obsluha že jeden z objednaných koláčikov nemajú takže nakoniec sme mali len jeden. Inak oplatí sa zastaviť aspoň raz vyskúšať. Ja som tam bol asi 3.x za dobu čo to existuje.

10/10 celkové hodnotenie pred 4 mesiacmi

"prijemne miesto ak..."

Mate radi cokoladu. na vyber su rozne produkty z cokolady. taktiez rozne pekne balenia sladosti vhodne ako darcek. plus pre oteckov je tu na vyber aj z roznych podnikovych Nestville (alkoholickych) produktov. cez vikend tu bolo dost plno, ale miest na sedenie je dost. vonku je detske ihrisko, velke parkovisko.

10/10 celkové hodnotenie pred 2 mesiacmi

"Zariadenie a jedlo..."

Sú fantastické. Veľmi sa nám páčili dezerty a káva. Služba je tiež na vyššej úrovni. Príjemná obsluha, chuť jedla a prostredie mi nedáva inak na vyber ako ohodnotiť to na plný počet. Odporúčam💯

6/10 celkové hodnotenie pred 2 mesiacmi

"Prostredie pekné, ihrisko..."

Pre deti tiež, výborná čokoláda, ale popracoval by som na dĺžke trvania obslúženia...trvalo viac ako polhodinu kým nám doniesli čo sme si objednali...


Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10