Menu
Fantastické5 hodnotení 9.0

Marlotka - výrobňa koláčikov

Talihov Dvor 3, Pezinok - Zobraziť na mape

Jedlá:

Ku kávičke Fotografia jedla Zákusok Dezerty

Zákusok

Podrobnosti reštaurácie:

Foto reštaurácie

  • Možnosť donášky
  • Možnosť jedla so sebou

Otváracie hodiny:

pondelok:10:00 -15:00
utorok:10:00 -15:00
streda:10:00 -15:00
štvrtok:10:00 -15:00
piatok:9:00 -16:00
sobota:Zatvorené
nedeľa:Zatvorené

Mapa:

Hodnotenia:

9.0 Fantastické Na základe 5 hodnotení
Celkové hodnotenie
9.0
10/10 celkové hodnotenie pred 4 rokmi

"Super pristup! Objednavali..."

Sme si svadobnu tortu a doladili sme to na nase poziadavky - jedna bola ze chceme bielu tortu, ale nie s tou beznou potahovou hmotou. Vysledok vyborne vyzeral, aj paradne chutil a este bola torta ozdobena s kvetinami, ake mala manzelka v kytici. :)

10/10 celkové hodnotenie pred 2 rokmi

"Ďakujeme VEĽMI pekne..."

Za parádnu svadobnú tortu. Torta bola presne podĺa našich predstáv, krásne zdobená kvetmi, ktoré mi super sedeli k svadobným šatám aj ku kytici. Chuťovo bola tiež super, mali sme piškótu s cream cheese a s ovocím. Bola ľahká, nadýchaná a tak akurát sladká. Všetkým moc chutila. Veľmi si ceníme aj dovoz chladničkovým autom, takže sme sa v deň svadby nemuseli o nič starať. Ďakujeme, odporúčame!🍀🍀🍀

10/10 celkové hodnotenie pred 2 rokmi

"Za posledné roky..."

Sme pojedli niekoľko narodeninových toriet, veľa veľa makróniek či iných koláčikov. Vždy nezabudnuteľný zážitok od objednania po prevzatie a zjedenie😉. Ďakujeme a tešíme sa na ďaľšiu príležitosť.

10/10 celkové hodnotenie pred 2 rokmi

"The best cakes..."

🎂 ever!! Nádherne vyzerjúce koláciky, ktore chutia úzasne. A k tomu Ako Bonus: profesionálny prístup majitelky aj personálu!! Na Slovensku skoro nevídané. Dakujemeeeee 😘😘😘😘Veronika a Joe

10/10 celkové hodnotenie pred 4 rokmi

"Dobrý deň všetkým..."

,ktorí si túto recenziu prečítajú. Objednala som dve torty na svadbu môjho syna. Prístup na jednotku, komunikácia na jednotku, prístup na jednotku a torty super,super,super. Vrelo odporúčam. Inak podnikatelia by sa mali čo učiť od týchto dám ako jednať so zákazníkmi. Objednávať si budem len v tejto výrobni aj keď si tam budem musieť zacestovať, oplatí sa.


Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10