Menu
Fantastické8 hodnotení 8.9

Frango Nivy

Autobusová stanica Mlynské nivy, Ružinov (Bratislava) - Zobraziť na mape

Jedlá:

Mapa:

Hodnotenia:

8.9 Fantastické Na základe 8 hodnotení
Celkové hodnotenie
8.9
10/10 celkové hodnotenie pred 11 mesiacmi

"Navštívil som dokopy..."

Asi 5x a jedlo bolo vždy veľmi chutné, celkom veľké porcie za nie prehnané peniaze, a vo väčšine prípadov aj rýchlo pripravené. Chcelo by to možno len trošku širší výber, ale možno je predsa len lepšie nemať obrovský výber, ale robiť menej jedál kvalitnejšie :)

8/10 celkové hodnotenie pred 11 mesiacmi

"Ak si objednáte..."

Chimichurri kura priamo v ich prevádzke v OC Nivy, budete veľmi potešení, ale pri objednávke domov veľmi sklamani lebo omáčka bude chýbať a už nemáte šancu si ju isť k okienku vypýtať, nehovoriac o miniporcii uvadnutého kapustového šalátu. 5+ za Nivy, 3- za donesené domov.

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Menucko kuracie stehno..."

S ryžou bolo veľmi chutné, chválim.

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Bolo to chrumkavé..."

A šťavnaté , mňam 🍗

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Moc milé baby..."

A chutne jedlo odporúčam ♥️♥️

10/10 celkové hodnotenie pred 3 mesiacmi

"Po dlhej dobe..."

Klobúk dole. Frango šalát tak ako som si ho začiatku predstavoval. Veľa zeleniny , mäsa akurát , dressing dobrý odjakživa ale pridali pečenú bagetu. Dokonalosť prišla v keramickej miske namiesto papierovej. :) Edit o týždeň sťahujem hviezdičku , dresing bol lepší v krabičke lebo do misky ho neviete odhadnúť ako teraz. Skoro žiadny , chlebíky trochu menej specene nie do čierna .

10/10 celkové hodnotenie pred 2 mesiacmi

"Po dlhej dobe..."

Klobúk dole. Frango šalát tak ako som si ho začiatku predstavoval. Veľa zeleniny , mäsa akurát , dressing dobrý odjakživa ale pridali pečenú bagetu. Dokonalosť prišla v keramickej miske namiesto papierovej. :) Edit neskôr; všetko super vyladené topka šalát.

10/10 celkové hodnotenie pred mesiacom

"Ffc burger -..."

Dosť dobre naložená žemľa s chrumkavým kuraťom, mäso šťavnaté a veľa, žemľa od pekára, nie mrazený polotovar. Takto má vyzerať burger vo fastfoode.


Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10