Menu

jedál v kategórii Jedlá v oblasti: Vyberte...

Aktívny filter:
 1. Fotografia jedla Steak Mäsité

  Steak

  Corvin Restaurant
  • Úplný TOP3 hodnotení10.0
  Restauraciu som navstivil vdaka bilboardu vo Velkom Mederi, ktory ma presvedcil, ze mam strasnu chut na maso. Steak bol vyborny, stavnaty a jemny. Odporucam Perfektná chutná kuchyňa. Úžasne chutné jedlo a k tomu milý, ústretový a ochotný personál. U mňa top. Penzión je krásny, čistý. Majiteľ takisto milý a ústretový.
 2. Fotografia jedla Sangría Snacky a iné

  Sangría

  Corvin Restaurant
  • Úplný TOP3 hodnotení10.0
  Jeho príjemná reštaurácia s veľmi dobrým jedlom. Odporučil by som to všetkým. Veľmi dobrá reštaurácia s dobrým jedlom, môžem len odporučiť.… Veľmi chutné jedlo, pekný servis, čisté miesto (Pôvodné)… Veľmi spokojný.
 3. Fotografia jedla Vyprážaný rezeň s hranolčekmi Mäsité

  Vyprážaný rezeň s hranolčekmi

  Corvin Restaurant
  • Úplný TOP5 hodnotení9.6
  Ubytovanie priemerné ale celý penzión krásne vonia 👍 čo je ale TOPka je kuchyňa. Výborne varí a čokoľvek si dáte je luxusné 👍👌👌… Mňam! Veľmi chutné jedlo, cenovo možno trošku drahšie, ale za tu kvalitu a chuť jedla je cena primeraná. Obsluha veľmi milá, pekne priestory, da sa sedieť vonku. Toto menu (Pôvodné) Denne menu Úžasne chutné jedlo a k tomu milý, ústretový a ochotný personál. U mňa top. Penzión je krásny, čistý. Majiteľ takisto milý a ústretový. Dobrá kuchyňa (Pôvodné) Dobrá kuchyně