Menu

jedál v kategórii Jedlá v oblasti: Vyberte...

Aktívny filter:
 1. Fotografia jedla Pizza Pizze

  Pizza

  Pizzeria U Eda
  • Úplný TOP4 hodnotení10.0
  Milé prekvapenie, pizza fantastická, milá obsluha, fajn prostredie... doporučujem... 👍😉 Veľmi dobré jedlo a servis! (Pôvodné)… Výnimočne dobrá pizza za veľmi slušnú cenu. Rôzne druhy pizze sa líšia v chuti, čo nie je vždy pravidlom. Pizze podávané s olivovým olejom. Bohužiaľ je espresso príliš zriedené, káva sa podáva s mliekom v jednorazových… Najlepšia pizza, ľahučké cesto, doporučujem každému sa tam zastaviť, nebudete ľutovať.
 2. Fotografia jedla Pirohy Slovenská

  Pirohy

  Penzión Reštaurácia Pastierňa
  • Úplný TOP4 hodnotení10.0
  Veľmi chutné jedlo s priateľským personálom! Musí navštíviť, keď ste v Dedinkách.… Rýchla obsluha a rýchla príprava jedla ☺ Ubytovanie útulné,spalo sa nám dobre vďaka pohodlnej posteli.Dobrý výber raňajok a z jedálneho lístka sme mali panenku,halušky,pirohy a pečeného pstruha- všetko nám veľmi chutilo,obsluha milá a ústretová.Prostredie nádherné. Príjemná obsluha, jedlo dobré len porcie by mohli byť väčšie. Cena je pomerne vysoká. Príjemné prostredie.…
 3. Fotografia jedla Hranolčeky Snacky a iné

  Hranolčeky

  Paprika
  • Úplný TOP1 hodnotení10.0
  Výborná chuť jedla. Veľmi dobrá cena. Statostlivosť a ochota personálu. Príjemné prostredie.
 4. Fotografia jedla Morský vlk Ryby

  Morský vlk

  Penzión Reštaurácia Pastierňa
  • Úplný TOP5 hodnotení9.6
  Úžasné jedlo a naozaj milý personál! Tiež ceny sú naozaj dobré. Jedlá pripravuje manželka majiteľa, čo je ako jesť doma! Ďakujeme za skvelú… Ubytovanie útulné,spalo sa nám dobre vďaka pohodlnej posteli.Dobrý výber raňajok a z jedálneho lístka sme mali panenku,halušky,pirohy a pečeného pstruha- všetko nám veľmi chutilo,obsluha milá a ústretová.Prostredie nádherné. Jedlo bolo chutné. Ďakujem ti veľmi pekne! Odporúčame navštíviť a ochutnať niektoré z miestnych potravín. Uistite sa, že dostanete peniaze skôr, než preto, že nemôžete tip kartou a tam sú v obci žiadne bankomaty!… Pokojné prostredie, dobré ubytovanie, super jedlo. Jedlá sú pripravované vynikajúce príchuť (niekoľkokrát sme tu večerali). Hostiteľ môže hovoriť po maďarsky. Ubytovanie sa nachádza na prvom poschodí, veľké izby,… Veľmi dobrá poloha (keď sa vraciate z Gerav popod lanovku tak pri penzióne vstupujete do dediny), personál je milý a jedlo chutilo.
 5. Fotografia jedla Pizza Pizze

  Pizza

  Pizza Piazza Grill Bar
  • Úplný TOP4 hodnotení9.5
  Veľmi dobrá pizzeria. Tenké cesto, vždy dobre dochutné. Robia aj iné jedlá ako pizzu a tiež sú chutné. Je tu trošku menej miest na sedenie asi 25, je tu aj terasa.… Navstevujem to tu pravidelne a stale spokojny, jedlo perfektne a obsluha stale usmievava. Hoci sme dlhšie čakali, lebo bolo veľa hostí, stálo to za to. Výborné cestoviny, pizza a grilovaný hermelín so skvelou oblohou. A všetko za výbornú cenu. Pekne prostredie restauracie, mila a usmievava obsluha, dobra pizza.
 6. Fotografia jedla Bryndzové halušky Slovenská

  Bryndzové halušky

  Penzión Reštaurácia Pastierňa
  • Úžasné8 hodnotení8.8
  Keby som to mal hodnotiť za seba dopadlo by to jednoznačne horšie. Bryndzové halušky ktoré som si dal boli biedne, vyzerali výborne ale chýbala tam akákoľvek chuť bryndze.… Príjemná obsluha, jedlo dobré len porcie by mohli byť väčšie. Cena je pomerne vysoká. Príjemné prostredie.… Jedlo aj pivo super , odporúčame Chutné jedlo, aj v maďarčine. Pokojné a tiché miesto. (Pôvodné)… Ubytovanie útulné,spalo sa nám dobre vďaka pohodlnej posteli.Dobrý výber raňajok a z jedálneho lístka sme mali panenku,halušky,pirohy a pečeného pstruha- všetko nám veľmi chutilo,obsluha milá a ústretová.Prostredie nádherné. Pekné miesto, dobré jedlo, príjemná obsluha ☺️ osloviť ☺️ (Pôvodné)… Hodnotím reštauráciu. Keby hodnotím len obsluhu, tak tri hviezdičky su aj veľa. Ja som si objednal halušky, a moja partnerka sa opýtala, že čo tu majú najlepšie, či by jej niečo odproučila čašníčka. Na to dostala odpoveď že túto otázku nema… Veľmi dobrá poloha (keď sa vraciate z Gerav popod lanovku tak pri penzióne vstupujete do dediny), personál je milý a jedlo chutilo.
 7. Fotografia jedla Guláš Mäsité

  Guláš

  Amadeo | Pizza & Restaurant
  • Úžasné4 hodnotení8.5
  Prostredie a personál príjemný, jedlo chutné, pivo Zlatý bažant nealko a zalievaná káva výborná. Takže na občerstvenie počas cesty veľmi dobrá voľba. Výborné jedlo, pivko, kávička na terase, príjemná zastávka aj na cesta autom Obsluha príjemná, jedlo tiež zodpovedá očakávaniam, chutné a porcia statočná. Škoda,že nemali Kof#lu.😎 Veľmi príjemná obsluha, superchutné jedlo. Zase sa zastavím. Hneď za benzínkou Shell v Rožňave.
 8. Fotografia jedla Burger clasic Burgre

  Burger clasic

  "Pizza Micio" Restaurant
  • Super1 hodnotení8.0
  Potešenie pre oči. Jeden z lepších gastrozážitkov. 🔥
 9. Fotografia jedla Guláš Polievky

  Guláš

  "Pizza Micio" Restaurant
  • Super1 hodnotení8.0
  Poctivá príprava. Veľká porcia 😋