Menu

jedál v kategórii Jedlá v oblasti: Vyberte...

Aktívny filter:
 1. Fotografia jedla Zákusok Dezerty

  Zákusok

  Cukráreň Medulienka
  • Úplný TOP6 hodnotení10.0
  Najlepšie ľadová káva (Pôvodné) The best ice coffee Karamelové sušienky sú vynikajúce a slúžiace dievča je veľmi milé :)… Prišli sme na koláč tesne pred záverečnou, ale pani nás veľmi príjemne obslúžila a koláče boli tiež veľmi chutné. 🙂 Vynikajúce bezlepkové zákusky ku kávičke v prijemnom, jednoduchom prostredí. Milé miestečko, skvelé bezlepkové koláče, až je problém si vybrať :-) Výborná kávička aj limonády, milý personál :-) Oceňujem, že k čaju sa podáva med nie v jednorázovom obale. Najlepšie domáce bezlepkové torty
 2. Fotografia jedla Tekvicová polievka Polievky

  Tekvicová polievka

  Alej Bojnice
  • Úplný TOP2 hodnotení10.0
  Výborne, chutne jedlo. Mila obsluha. Sedieť sa dá vonku pred reštauráciou na ulici a pozorovať ľudí ako chodia okolo. Alebo ak chcete viac kľudu tak si sadnete a dobre jedlo vychutnáte vo vnútri. Cez okienko je možné vidieť až do kuchyne kde sa varia dobroty. Vynikajúce miesto, vynikajúce jedlo, veľmi príjemná a milá obsluha. Ceny sú trochu vyššie ale sem-tam sa určite oplatí sem zájsť a vyskúšať.
 3. Fotografia jedla Club sendvič Snacky a iné

  Club sendvič

  Alej Bojnice
  • Úplný TOP2 hodnotení10.0
  Jedlo nám veľmi chutilo, chlebíky boli troška tvrdšie ale na chuti jedla to nič nezmenilo 👌, pekné prostredie a milý personál, ktorý nám vedel poradiť aj ohľadom jedál. Oceňujem, že sa varí z čerstvých surovín, len tak ďalej. Vynikajúce jedlo, veľmi veľmi príjemný personál. Odporúčam každému!
 4. Fotografia jedla Nenanuk, Pavlovova torta Cheesecake

  Nenanuk, Pavlovova torta

  Lavkafé
  • Úplný TOP1 hodnotení10.0
  Pekné a zaujímavé prostredie. Milá a ústretová obsluha. Skvostné servírovanie. Originálne prevedenie. Milá a ústretová obsluha. Poctivá príprava. Bolo to chutné. Jeden z lepších gastrozážitkov. Celková spokojnosť. Pekné a zaujímavé prostredie.
 5. Fotografia jedla Hranolčeky Americká

  Hranolčeky

  Slovenská reštaurácia
  • Úplný TOP10 hodnotení9.6
  Kvalitné obsluha a nízke ceny (Pôvodné)… Odporúčam Chutné jedlo, rýchly, priateľský servis. (Pôvodné)… Super jedlo, pochutnali sme si. Radi sa sem vraciame... Lahodné miestne jedlo, rýchla a príjemná obsluha. (Pôvodné)… Príjemná obsluha, výborné jedlo Všetko výborne, rýchla obsluha, ďakujeme. Ešte sa vrátime. Veľmi príjemné posedenie v centre mesta. Obsluha usmievavá a milá. Jedlo rýchlo doniesli a bolo veľmi chutné. Hlavne kuracie steaky s kari omáčkou. Porcie veľké a naje sa z nich kazdy Chutné jedlo, ceny dobré 🙂 Všetko super, výborná kuchyňa, obsluha, ceny, vďaka, vždy sa tu rád zastavím, keď pôjdem okolo.
 6. Fotografia jedla Vyprážaná ryba s hranolčekmi Americká

  Vyprážaná ryba s hranolčekmi

  Slovenská reštaurácia
  • Úplný TOP4 hodnotení9.5
  Chutné jedlo, ceny dobré 🙂 Všetko super, výborná kuchyňa, obsluha, ceny, vďaka, vždy sa tu rád zastavím, keď pôjdem okolo. Super restauracia v centre Bojnic. Da sa sediet bud na terase alebo vonku. Vnutri velmi prijemne zariadena s krbom. Vynikajuce jedlo, super obsluha. Dlho sme sa nestretli s tak rychlou donaskou jedla a s milym personalom.Urcite odporucam sa tam zastavit. Veľmi chutné (Pôvodné) Velmi chutné
 7. Fotografia jedla Čokoládové brownies Dezerty

  Čokoládové brownies

  Alej Bojnice
  • Fantastické3 hodnotení9.3
  Vklad je dobrý a porcie sú pekné (Pôvodné)… Výborný steak vyborne jedlo, mily personal, urcite stoji za navstevu