Menu

jedál v kategórii Jedlá v oblasti: Vyberte...

Aktívny filter:
 1. Fotografia jedla Zákusok Dezerty

  Zákusok

  Cukráreň Bardfa Cakes / OD Centrum Makos
  • Úplný TOP1 hodnotení10.0
  Super koláče, príjemné posedenie s dobrým výhľadom a dobrou kávou.
 2. Fotografia jedla Cheesecake Cheesecake

  Cheesecake

  Kaviareň Tvoj Deň - coffee & cake
  • Úplný TOP3 hodnotení10.0
  Výborne cheesecake, fajn kávička a super obsluha. Určite jedna z najkrajších kaviarni v Bardejove. Najkrajšia a najlepšia kaviareň v meste Bardejov😊 určite odporúčam, jedine čo chýba je Sacherova torta, ktorú ponukali v bývalých priestoroch 😁 Dizajn reštaurácie je fajn, lokalita ok, možno synergický to na danom mieste neladí resp. nehodí, hodnotil by som na 4,5* niečo by sa dalo ešte vylepšovať.
 3. Fotografia jedla Zákusok Dezerty

  Zákusok

  Cukrárenská Výroba Evrex
  • Úplný TOP1 hodnotení10.0
  Ďakujem pekne ... skvelé ale aj lacné výrobky ....
 4. Fotografia jedla Karamelový cheesecake Cheesecake

  Karamelový cheesecake

  Kaviareň Tvoj Deň - coffee & cake
  • 2.89€
  • Úplný TOP2 hodnotení9.5
  Tak toto som nečakal Krásne prostredie a vlastné cheesecake-y v TOP kvalite. Tak úžasnú chuť a kvalitu som vôbec nečakal a obdivujem ich. Za ten cheesecake by si mohli kľudne pýtať aj dva krát viac... Lahodne rozplývajúci sa karamel
 5. Fotografia jedla Rezance Ázijská

  Rezance

  Pho Co
  • Fantastické11 hodnotení9.5
  Pekné prostredie, super jedlo, fajn ceny, dobrá obsluha Boli sme dva krát, po prvej návšteve sme vedeli, že musíme prísť znova. Prvý krát sme ochutnali Tom yum (úžasná) kuracie Kungpao a Bunbonambo (nechutilo síce tradične, ale bolo výborné). Druhý krát sme mali PhoBo, sushi set a kuracie… veľmi chutné, modere zariadené, veľmi krásna reštaurácia Výborne jedlo, príjemné posedenie, skvelá čašníčka 👍 vynikajúce Trochu zmiešaný zážitok, dvakrát navštívený, raz tam jedol a raz vzal a jedlo bolo vynikajúce, reštaurácia je pekná a čistá, pekne navrhnutá. Čakali sme však príliš dlho, kým nás neobsluhujú, a miesto nebolo príliš… Mám rád pho, takže zvyknem jesť pho v každom meste, do ktorého idem, ale pho na tomto mieste je na dobrej strane a odporúčam to.… Skvelé jedlo, príjemná obsluha aj prostredie ;) pad thai, jazmínový čaj, tom yum 👍 Mame to tam radi.....chutne jedlo a dobry vyber jedla Perfektné! Obsluha všimavá a usmievavá. Čakacia doba v čase obedovej špičky v poriadku. Jedlo super a porcie primerané.… Bol som tu prvýkrát, jedlo typické orientálne, veľmi chutne pripravené. Kto sa chce zdravo stravovať tak toto je to miesto, ja sa sem určite vrátim a skúsim niečo iné.
 6. Fotografia jedla Polievka Polievky

  Polievka

  Pho Co
  • Úžasné5 hodnotení8.8
  Dokonalé sushi aj rezance s tofu. Veľký výber rôznych druhov jedál a veľmi príjemne prekvapilo aj mnoho vegan možností. Krásne prostredie a milý personál. Boli sme dva krát, po prvej návšteve sme vedeli, že musíme prísť znova. Prvý krát sme ochutnali Tom yum (úžasná) kuracie Kungpao a Bunbonambo (nechutilo síce tradične, ale bolo výborné). Druhý krát sme mali PhoBo, sushi set a kuracie… Mám rád pho, takže zvyknem jesť pho v každom meste, do ktorého idem, ale pho na tomto mieste je na dobrej strane a odporúčam to.… Najkrajšia Vietnamská reštaurácia čo sa týka interiéru, jedlo chutné a personál milý. Jedlo lepšie vyzerá ako chutí. Ostrokysla polievka sa celkom podarila ale nebolo to ono. Prostredie pekné, obsluha rýchla, toalety čisté. Snáď sa časom zlepší aj kuchyňa.
 7. Fotografia jedla Čokoládovo-mätový cheesecake Cheesecake

  Čokoládovo-mätový cheesecake

  Kaviareň Tvoj Deň - coffee & cake
  • 2.89€
  • Super1 hodnotení8.0
  Úplne úžasný Fantastický cheesecake a kto má rád after eight si určite príde na svoje, no mal som od nich už aj karamelový a ten bol o drobný kúsoček lepší, preto musím bodik ubrať, no stále rozhodne patrí medzi najlepšie cheesecake čo som kedy jedol