Menu

Najužitočnejšie hodnotenie:

8/10 celkové hodnotenie pred 8 mesiacmi

"Rodinná atmosféra. Bolo to chutné. 🍟🥰"

Nájdete v:

Galéria Kontajner
851 01 Petržalka, Petržalka (Bratislava) - Zobraziť na mape

Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:

Hodnotenie jedla:

8/10 celkové hodnotenie

"Rodinná atmosféra. Bolo to chutné. 🍟🥰"

6/10 celkové hodnotenie

"Priestory su velmi..."

Pekne, kapucino bolo super, no cena bola prism astronomicka na kavu (2,90€) Celkovo cloveka nelaka dat si nieco, nakolko ceny su porovnatelne s restauraciou Ufo, kde je aspon vyhlad… Mozem spomenut aj casnicku, ktoru tu vsetci spominaju, mozem potvrdit ze maju pravdu. Ku nam nebola arogantna ale ani mila, jej vystupovanie je dost zvlastne…. Asi majitelovi nezalezi na spokojnosti zakaznikov.

10/10 celkové hodnotenie

"Za mna skvele..."

Miesto na kavicku, drink alebo najest sa. Prijemna a vtipna obsluha, ceny su vyssie ale myslim si ze opodstatnene. Urcite sa sem budeme vracat :)

6/10 celkové hodnotenie

"Ceny sa zdajú..."

Primerane dnešnej dobe (od 10 eur za jedlo), ale bohužiaľ nedochutené. Prekvapením je fish and chips z kapra, veru dlho sa musel v bahne váľať.

6/10 celkové hodnotenie

"Prijemné prostredie, aj..."

Celkom dobrý jedálny a nápojový lístok, ale veľmi často sa stáva, že viacero vecí z lístka nemajú. Obsluha nebýva veľmi príjemná a ochotná ale hlavne pri KAŽDEJ návšteve nefunguje terminál a dá sa platiť iba v hotovosti…

10/10 celkové hodnotenie

"Chutne klasicke jedla..."

Pripravene na moderny sposob....mnam...v ponuke sa najde aj hamburger aj salatik, fajne ranajky...Originalne prostredie. Tip-top restika, vzdy sa radi vraciame :)

10/10 celkové hodnotenie

"Bol som si..."

Oddýchnuť na terase káva top a co sa týka obsluhy čašník na úrovni šikovný proste na 100% vidieť ze sa vyzná vo svojej profesii.

8/10 celkové hodnotenie

"Veľmi milé prekvapenie..."

Po všetkých zlých recenziách, ktoré tu sú. Pekne prostredie, ktoré ma svoju špecifickú príjemnú atmosféru. Príjemná usmiata obsluha, ktorá má prehľad a vie vám poradiť. Výber chutných koláčov, domáce alko aj nealko limonády, výborná káva. Privítal by som jedálny/nápojový lístok v klasickej tlačenej forme. Odporúčam navštíviť.

8/10 celkové hodnotenie

"Naozaj veľmi príjemný..."

Priestor, veľmi zaujímavá ponuka nápojov a jedál. Páči sa mi ako to tam majú zariadené a tiež, že púšťajú výbornú hudbu, ma to tam šmrnc. Nápojový a jedálny lístok des, hanbila by som sa niečo také pokrčené a oprskané odovzdať zákazníkovi. Dá sa to aj inou formou. Parkovať sa dá len v okolí napríklad pri TPD. Cca 3 min. peši.

6/10 celkové hodnotenie

"Zaujímavé prostredie. Káva..."

Super, jedlo primerane cene, skvele. Pomer cena a kvalita super. Pri minulej návšteve bola aj obsluha skvelá, dnes na mňa pani čašníčka keď som si chcel dať bezlaktozove latte pozrela ako keby som chcel modre z neba. Nevedela si zapamätať jednoduchú objednávku, a tiež dvojité espresso bol veľký problém.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10
+ Pridať jedlo